Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sonika110

Szukam osoby do sprzatania domu raz w tygodniu

Polecane posty

Gość sonika110

Pani do sprzątania domu w okolicy Lotniska Balice Kraków Wymagana dokładność w sprzątaniu i tolerowanie zwierząt domowych Zakres obowiązków: odkurzanie, mycie podłóg, mycie okien, ścieranie kurzy, sprzątanie kuchni, łazienki ,prasowanie . Dzień -czwartek stawka godzinowa 8 zł - około 7 godzin dziennie . Proszę coś napisać o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokoona
sama se sprzataj za taka głodową stawkę LUDZIE O SĄ BEZCZELNI I MAJA TUPET!!!! Nie ma co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz w tygodniu ? Ale przesadzilaś , kto będzie w stanie tyle zrobić przez 8 godz. za 56 zł. Za taką kasę to biez się sama do roboty a nie graj "Pani" Dulskiej bo aktorką nie jesteś , najwyżej Pania Dorobkiewiczową, zakasaj rękawy i przypomnij sobie jak to kiedyś bywalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 goda 31 zębów + 4 osemki
ja za same mycie okien, po znajmości. za 4 godziny pracy biorę 100 zł. a po zimie to 150 zł. i jestem studentką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 goda 31 zębów + 4 osemki
aha, dodam, że ostatnio sprzątałam na działce u kogoś. myłam okna, szafki, kuchnię, podłogę, łazienkę, wycierałam kurze. pracowałam z 8 godzin. dostałam 200 zl. a to był normalnie domek. także moim zdaniem za 50 zł to ewentualnie ktoś ci zwierząt może popilnować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również sprzątam, nawet po 10 h dziennie ale za to mam 400 zl. kto ci za tyle robić będzie, człowiek się ujebie i co będzie mial z tego 50 zl, kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopeandtrust
o widzę, że dużo chętnych do sprzątania, ale jakby ktoś jeszcze potrzebował dobrej i sprawdzonej firmy to Błyszczy jest bardzo dobra. U mnie sprzątają i przyznam, że rewelacja, dokładnie wyczyszczone wszystkie zakamarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....witam ...a czy w Kielcach i okolicach ktoś potrzebuje sprzatania przed świetami???.....jestem dokładna... wiem co trzeba sprzątnąć ....moge dojechac poza granice miasta....20zł/h.....tel.886935777...pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Modra
Ja bym raczej nigdy nie poszła na to żeby ktoś sprzątał moje brudy. Ja sama sprzątam i używam do tego dobrych niemieckich środków czystości. Kupuję je na all u sprawdzonego sprzedawcy. Zajrzyjcie tu http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2527 8819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
eee, raz na jakiś czas można sobie pozwolić na wynajęcie kogoś do sprzątania, a w Błyszczy z tego co czytałam to nawet własną chemię mają, także chyba odpada dodatkowa opłata za płyny i inne środki czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam do tego tyle
smieszna jestes?sprztalabys czyjs syf za 8zl za godzine????za 15-20 zl to bym sie zastanowila! i to jeszcze dom.....hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam sprzątam dom sama i nie wiedzę w tym niczego złego. Kupuję dobrą chemię www.higienaserwis.pl i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×