Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kares

Gangbang - jakie preferencje ?

Polecane posty

Gość a czy sa tu
jakies panie bi lubiace takie eksperymenty ze szczecina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O .... :( ....... 😭 idem sobie :P 🖐️😴 czas na kolorowe drażetki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalski1979
Witam jestem z okolic warszawy i chętnie bym spróbował takiej formy seksu. Jeśli ktoś z tu obecnych chciałby mnie zaprosić to jestem. Fajny 37 latek szczupły i wysoki. Mój e-mail mariuszkowalski.1979@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała gangbang 10-15 facetów mogą być z nadwagą kręcą mnie duże brzuchy i mogą być bardzo owłosieni, ostre rżnięcie, najlepiej w cipkę, chciałabym też te k***ski poczuć w buzi, może być wytrysk w cipkę, ale najlepiej w cycki i na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
> ja bym chciała gangbang 10-15 facetów mogą być z nadwagą kręcą mnie duże brzuchy i mogą być bardzo owłosieni, ostre rżnięcie, najlepiej w c*pkę, chciałabym też te k***ski poczuć w buzi, może być wytrysk w c*pkę, ale najlepiej w cycki i na twarz matko, a ty mialas przynajmniej z 3? 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mwredny
martha31 jesli jestes sama to warto miec kogos kto wprowadzi, tak jak ja wprowadziłem kiedys 1 kobietę. Czesto taka osoba wtedy po prostu jest pod czyjąć opieką (Master)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha31
dziękuję za podpowiedź, chyba mam na to inny pomysł, może będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na służbowym wyjeździe bawiliśmy się we frywolną grę - trochę rozbieranki, trochę polecenia. Tak to się krok po kroku rozwijało. Jak miałam dać sobie wypieścić biust przez wylosowaną osobę, to żeby nie widzieć kto, i żeby się tak bardzo nie wstydzić sama zawiązałam sobie oczy. Tak mnie ta sytuacja nakręciła, że nie protestowałam jak znowu na mnie padło następne niby losowanie zadania - minetka. Potem byłam już tylko ja i pięciu. Na szczęście nie spieszyli się, super zadbali o rozluźnienie i nawilżenie tak że wszystko było przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha31
ale Ci zazdroszczę, musiało być cudownie, wolno, długo, ale super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aja kiedyś koleżeństwu przyznałam się że odpowiadają mi sytuacje jak jestem pod presją, muszę coś zrobić z czym się nie zgadzam, ale dla wyższych celów ... To dotyczyło sytuacji służbowych, ale potem przy drinkach potwierdziłam że to działa również w sytuacjach zupełnie i najbardziej prywatnych. No i po pierwszym - spokojnym i umiarkowanie intensywnym gangbangu zrobili mi szalony i gwałtowny gangbang który zaczął się zawiązaniem oczu i związaniem rąk, po czym szybciutki i bezceremonialnie rozebrali mnie ze wszystkiego, wtedy trochę poniżali komentarzami i macankami po czym ustalili kolejkę rżnięcia. Najpierw pojedyncze - tylko w pizdę, potem podwójne - pizda i gardło, potem podwójne - pizda i dupa, w końcu potrójne gardło pizda i dupa albo gardło i 2xpizda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam patrzeć jak moja żona zabawia się z kilkoma mężczyznami, jak oni skończą i wyjdą wtedy ja się za nią zabieram. Nic tak mnie nie podnieca jak kobieta zalana przez innych, wszędzie czuć zapach i smak nasienia, w ustach na piersiach że o muszelce nie wspomnę... Niema nic piękniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mwredny
> ... To dotyczyło sytuacji służbowych, ale potem przy drinkach potwierdziłam że to działa również w sytuacjach zupełnie i najbardziej prywatnych. jakim cudem po czyms takim w pracy nie bylo jej ciezej,bo znam jedna akcje sluzbową, to potem nawet przelozony probowal ją zaciągnąć, > dziękuję za podpowiedź, chyba mam na to inny pomysł, może będzie fajnie. szybko pytasz i szybko sobie sama odpowiadasz. fascynujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha31
pobudza do myślenia, czasami coś wpadnie do głowy, tak na szybko, nie widzę w tym nic fascynującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorąca Danusia
Dlatego ja robię to tylko z zaufanymi mężczyznami...mam kochanka i mu to zleciłam kolegów może być 4 ale na poziomie ...Kochałam się z nimi całą noc fiutku w każdej dziurce.. orgazm za orgazmem kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×