Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i jakto to

czy bede mogła być chrzestną

Polecane posty

Gość i jakto to

od 1,5 roku nie mieszkam w domu gdzie jesteśmy zameldowani, z mężem mieszkamy w innej miejscowości. i tu chodzimy do kościoła w parafii gdzie mam wszystkie papiery nie byłam od roku. i teraz czy otrzymam owe zaświadczenie na matkę chrzestną, bo chyba musze sie udać po nie do tej parafii gdzie jestem zameldowana i mam papiery czy to bez znaczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księdza interesuje głównie czy jesteś po slubie kościelnym i tyle no i czy pójdziesz do spowiedzi rzecz jasna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakto to
jestem po kościelnym ,mało tego mam dwójkę małych dzieci ochrzczonych i jednego chrześniaka już. tylko gdzie się udać po te zaświadczenie , chyba tam gdzie mam meldunek i papiery tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga771
po zaświadczenie idziesz do kościoła, do którego teraz chodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakto to
właśnie nie wiem jak to jest. czy nie wyśle mnie ksiądz tam gdzie mam papiery itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga771
gdybym nie wiedziała, to nie odpowiedziałabym na Twoje pytanie- rok temu miałam podobną sytuację- poszłam do swojej parafii i dostałam zaświadczenie tylko i wyłącznie dlatego, że są tam fajni i bezkonfliktowi księża, ale usłyszałam wykład na temat tego, że zaświadczenie powinnam dostać w kościele do którego chodzę obecnie, bo skąd oni w parafii mają wiedzieć czy jestem osobą praktykującą ( a przecież podobno w byciu chrzestnym o to chodzi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a skad w parafi do ktorej dajmy na to uczeszam od roku maja wiedziec ze jestem praktykujaca? ;d zdjecia robia, filmuja czy pamietaja wszystkie geby? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakto to
u nas to w ogóle jest dziwnie, bo w miejscowości której mieszkamy nie ma kościoła a zę nie jesteśmy tam zameldowani to jeździmy różnie 3 kościoły w pobliżu 5km. i tu dodatkowy problem. co mam jeżdżąc po wszytskich kościołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga771
smrodek dla mnie to też było śmieszne, jak usłyszałam taki tekst od księdza, ale takie mają odgórne zarzadzenia, które- jak widać na moim przykładzie- czasami można nagiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakto to
ale z księżymi tak jest był u nas na kolędzie roku temu i akurat przez 2 miesiące tam chodziliśmy więc jako nowi powinniśmy być zauważeni a on że nas tam nie widzi. dobre było...a mało tego ksiądz troszkę niedowidzi bo nie zauwazył naszego syna i powiedział nam że slabu widzi.heehh ale swoje teksty mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakto to
dodam że pół roku temu chrzciny robiłam synowi właśnie w tym kościele gdzie jesteśmy zameldowani i nie było problemu, choćbyło zapytanie czy nie powinniśmy iść tam gdzie mieszkamy. na to krótka odpowiedź że tu mamy maldunek i na tym koniec rozmowy było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×