Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaje..fajna

musze sie wam do czegos przyznac...

Polecane posty

trafilam na oddzial psychiatryczny bo jakis podszyw na kafe sobie robi jaja ze mnie. juz nie wytrzymywalam. rozwalilam komputer, myszke, podkladke pod nia i klawiature. ojciec sie wsciekl na mnie , zwyzywal od wariatek i wezwal pogotowie a oni to juz wiecie...w kaftan, do szpitala na oz i naszprycowali mnie prozakiem i t5eraz tak siedze i mysle DLACZEGO????? NO I DOSZLAM DO WNIOSKU ZE BYLAM NIEMILA DLA LUDZI NA KAFE. JA JUZ OBIECUJE ZE BEDE GRZECZNA. KOCHANY PODSZYWACZU PRZEPRASZAM CIE.... WYBACZ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz bedzie wizyta i ten stary nawiedzony doktorek da mi tabletke iznowu bedzie mnie badal....tylko dlaczego kaze mi sie rozbierac do naga? i dlaczego nic z tego nie pamietam i boli mnie potem moja rozklapicha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten post wyzej to wlasnie moj podszyw. juz mam dowod. teraz pokaze doktorkowi ze nie sciemnialam. o nie...on znowu niesie tabletki i znowu bedzie mnie badal...:O mam nadzieje ze tym razem nie bede obolala ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz do was napisze. musze teraz przezyc te wizyte. pozniej sie odezwe. byc moze dzis mnie wypuszcza po tym jak pokaze doktorkowi ten podszyw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie boli dupsko i nic nie pamietam...i mam taki dziwny posmak w ustach...co to za badanie bylo? nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×