Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woda mineralna ktora dobra?

Najlepsza woda mineralna (nie źródlana) która?

Polecane posty

Gość gość
Słuchajcie, a co myślicie o Kryniczance? Ktoś z Was ją kupuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra i ceniona woda wysoko zmineralizowana. Dla mnie pierwsza po Cisowiance i Nałęczowiance. Oczywiście tylko gazowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ma lepszej wody niż kranówka, co prawda przelewam ją najpierw do aktywnego kubka h2o i dopiero ją piję. Ale po tym wiem, że jest zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska90
my postawilismy na dystrybutor z woda :) duzo bardziej nam sie to oplaca - htt://www.darnatury.pl/jak-to-dziala tu mozna sobie poczytac o tym w jaki sposob to funkcjonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze uważałem, uważam i będę uważał, że nie ma jak Piwniczanka (http://piwniczanka.pl/) W uzasadnieniu powiem tylko tyle, że ma niekwestionowany smak i wspaniały zasób minerałów. Czy muszę jeszcze coś dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamka
A czy próbowaliście wody wodorowej? Dużo dobrego słyszałam na jej temat. Podobno regeneruje i oczyszcza organizm, powoduje, że wolniej się starzejemy, reguluje metabolizm. Przynosi wiele innych korzyści. Wszystko na jej temat znalazłam na stronie wodah2.com. Tam też można zamówić do niej generator. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem bo nigdy o niczym takim nie słyszałam ale sąsiedzi niedawno badali wodę z kranu we własnym zakresie. Potwierdziło się że warszawska kranówka faktycznie jest bardzo wysokiej jakości więc teraz bez obaw piję ją prosto z kranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję od dawna krople beskidu niegazowaną. Właściwie codziennie bo pije głównie wodę oprócz herbaty czy kawy. Bo jest tania i ma dobry smak, nie lubię słonego posmaku niektorych wod, choc moze sa zdrowe, ale uwazam, ze i tak skoro nie pije praktycznie slodzonych napojow czy gazowanych tylko glownie wode to jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga76765
Wody mineralne właściwe niczym się nie różnią od źródlanych, poza ceną. Większą uwagę zwracałbym na butelki. Wody w szklanych są pewniejsze i przy okazji dba się o środowisko - takie wody ma choćby Iwoniczanka http://iwoniczanka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1

próbowałam wiele wód i najlepsza według mnie to woda alkaliczna JAVA - dobry smak, działa dobrze na organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×