Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kropkaw

pranie dywanu /usuwanie zapachu/

Polecane posty

Gość kasienka222
Najlepiej skorzystaj z usług profesjonalnej firmy czyszczącej. Alladyn z Rzeszowa zajmuje się praniem dywanów, mają profesjonalne urządzenia, zapach na pewno zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleszka
Co do walki z zapachami - na coś takiego najepsze ozonowanie. I zapach po psim moczu, i ;po przemoczony dywanie usunie bardzo konkretnie. Coś takiego oferuje np. klinika dywanów, przynajmniej ja korzystam z ich usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który z dywanów, albo może jaki jego typ, żeby mieć malo roboty i dało się go samodzielnie doprowadzić do czystości? Zerknijcie na to - https://dywanwdomu.pl/ Konkretnie - który ma sens? Bo przy włochaczach to chyba mnóstwo roboty, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozonowanie dywany na pewno pomoże. Najlepsze lekarstwo na coś takiego, wiem bo ja też próbowałam wszystkiego i dopiero to pomogło. Faktycznie firma Klinika Dywanów robi to bardzo dobrze. W sumie cenowo to płaci się bardzo mało patrząc na końcowy efekt.. a nie ma nic gorszego niż śmierdzący dywan w salonie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślij dywany do Kliniki Dywanów i której mowa wyżej. Tam za grosze wyczyszczą dywany tak jak za nowości. My hurtowo wysyłamy tam dywany co jakiś czas ( mamy w domy chyba z 7) i inaczej nie wyobrażam sobie ich czyszczenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam , że Klinika Dywanów z Wrocławia załatwia sprawę najlepiej. Nie ma sensu prać domowymi sposobami dywanów tym bardziej jeżeli mówimy tutaj o takiej ilości. Tam sobie wysyłamy dywany i za grosze mamy zrobione co trzeba. A jeżeli chodzi o rodzaj dywanów to nie mają ograniczeń- ja wysyłam tam ręcznie tkane do prania i zawsze wracają czyściutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judrazka
mozesz oddac do czyszczenia, ale możesz też sprobowac skutecznego dzialania w systemie Biothys Gelactiv - http://formpat.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka980
W ekstremalnych przypadkach oddaję dywany do firmy /Klinika dywanów/. Oni przyjeżdżają, zabierają dywan i już dobrze wiedzą jak się nim zaopiekować. Mam persa z frędzlami, nie jest to łatwe, ale za każdym razem dywany wracają czyste i w idealnej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Mi nasz dywan potrafił momentami zalatywać jakimś nieprzyjemnym zapachem i pomogły metody z bloga na 7kd.pl/smartblog/127_jak-usunac-brzydki-zapach-z-dywanu.html. Dobre skuteczne porady co do zapachów które dochodzą z dywanów. Zwłaszcza jak są zwierzaki w domu to taki zapach może się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spam

Przerażające jak dużo spamu tu się pojawiło, aż odechciało mi się czytać ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś

Spamu tak dużo, że z połączeniem unoszącego się w pokoju "aromatu" aż się rzygać chce. Mam dywan typu Shaggy i jak na razie nic nie pomaga- pozostaje mi tylko neutralizator zapachu lub zamowienie usługi czyszczenia dywanów (tak pięknie polecanej......)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co oddawać dywanu do byle jakich podrzędnych pralni bo mogą oddać dywan w gorszym stanie niż był zaniesiony. Jeśli chodzi o dywan to ja trafiłam na świetną kolekcję Kayoom na JarmarkEurope. To Shaggy którego można prac w pralce i wygląda jak nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×