Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość luksus-i_bogactwo

Luksu GWARANTUJE MŁODEJ i ŁADNEJ

Polecane posty

Gość luksus-i_bogactwo

Cześć Dziewczny! Piszę to ogłoszenie żeby coś zmienić - oczywiście na lepsze i ciekawsze - w swoim życiu. Mam taki pomysł by z okazji wiosny i lepszej pogody, poznać miłą nastolatkę, jakąś młodą, fajną, ładną i rozgarniętą dziewczynę. Odpowiadałby mi niezobowiązujący układ przyjacielsko-finansowy; jeśli potrzebujesz pieniędzy na nowe ciuszki, kosmetyki lub jakieś gadżety to myślę, że jest to właśnie ogłoszenie, na które powinnaś odpowiedzieć. Idą wakacje, czyli czas relaksu i należy nam się fajny seks. Widzę to tak: Ty młoda, normalna dziewczyna. Ja: lekko starszy (27 lat), normalny mężczyzna, z którym można pogadać, pośmiać się i pofikać w łóżku dla zdrowia :) Nie jestem jakimś erotomanem gawędziarzem, myślę że po paru emailach warto byłoby się spotkać i omówić szczegóły naszego układu. Zapraszam zatem do kontaktu. Podsumowując szukam: - szczupłej, młodej (16-20lat) i ładnej dziewczyny - osoby skromnej, nie wulgarnej w wyglądzie i zachowaniu - dziewczyny dyskretnej, ceniącej prywatność - dla wygody - najlepiej z Warszawy lub innych większych miast zachodniej Polski (Kraków, Poznań, Wrocław) TERAZ KRÓTKI KOMUNIKAT DLA WSZYTKICH PRAGNĄCYCH MNIE UMORALNIĆ DEWOTEK: Talk to the Hand because the face ain't listening! Nie jest to żadna prowokacja ani żart. Nie szukam również dziewczyn z jakiegoś marginesu społecznego, które nie umieją się zachować: plują sobie pod nogi, przeklinają albo ubierają się jak dworcowe prostytutki. Jeśli chodzi o kwestie zdrowotne i ewentualne badania lekarskie to nie widzę problemu. Pozdrawiam serdecznie i napisz jeśli uważasz, że zasługujesz na więcej niż mają koleżanki:) Mail do mnie: luksus_i_bogactwo@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×