Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Scatwoman

Zaocznie czy dziennie? FiR

Polecane posty

Gość Scatwoman

Witam! Szukam uczelni, na której dużo się nauczę-nie zależy mi tylko na papierku. Z tego co patrzałam po kilku uczelniach, to głównie brane są pod uwagę angielski i mata. Matura poszła mi tak sobie-z angielskiego i matmy będę miała po jakieś 70%. Jaki wybór byłby najlepszy? W grę wchodzą też studia zaoczne- zastanawiam się czy lepiej iść na dzienne do słabszej uczelni, czy na zaoczne do którejś z czołowych. Mam już raczej sprecyzowane plany na przyszłość-chcę otworzyć własne biuro rachunkowe, więc prosiłabym bez odpowiedzi typu 'rynek jest przepełniony- nie idź na to'. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej psioczyc na dzieci
a mialas doczynienie juz z rachunkowoscia ? jestem na FiR i po paru przedmiotach z rachunkowosci zmienilam specjalizacje bo nie czulam tego kierunku. tak bylo z wieloma osobami na roku ... oczywiscie kazdy chcial zostac glwonym ksiegowym :D ksiegowosc nie jest dla wszystkich. ja chodze na zaoczne i nie narzekam, dodatkowo pracuje w banku wiec pokrywa sie to z moja specjalziacja (bankowosc). jak chcesz isc na specjalizacje rachunkowosc idz sobie na staz do biura rachunkowego i studiuj zaocznie :) sama teoria jak na studiach dziennych nie uczyni ciebie ksiegowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jestem tegoroczną maturzystką, po maturze ide na finanse i rachunkowosc, bo mam mozliwosc dostania stażu, tylko mam pytanie... Bo staz trwa chyba od 3mies do 1 roku i pozniej musze znalezc prace w sklepie czy cos takiego bo na zatrudnienie po stazu nie ma co liczyc bez tytulu licencjata, a w innym banku juz nie dostane stazu skoro juz raz mialam nie?? moze ktos sie orientuje? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×