Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aksa

meliski buty-wygodne?

Polecane posty

I dodam jeszcze że zarówno Melissy jak i Zaxy robione są z tworzywa PVC. Osobiście cierpie na straszną potliwość stóp a w Zaxach nie mam wielkiego problemu. To nie jest plastik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, bardzo obcierają nogę, mialam po nich odciski a nawet ranki, Nie da sie w tym. Chodzic :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaxxx
raczej podrabianych melisek to bym nie kupowała. Szkoda stóp. Lepiej kup jakieś porządne balerinki np. z Wojasa i będziesz miała przede wszystkim dobre buty dla Twoich stóp. Większość ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy jaką krzywdę sobie robi chodząc ciągle w słabej jakości butach bez żadnego wyprofilowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup melisski na www.viplook.pl albo www.shoparound.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rediowa
Ja jestem zwolenniczką, balerinek ale dość podobnych do melisek https://multu.pl/products/view/137959 coś takiego, są wygodne i powiem Wam, że świetnie wyglądają z jeansami albo spodenkami jeansowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peeete91
Nie bierz w ciemno z jakichś chińskich czy innych stron. Ja proponuję tak, jak Karolinaxxx wybrać dobrej jakości obuwie i balerinki jak najbardziej mogą być. Myślę podobnie, że na podróbkach melisek zrobisz sobie większą krzywdę niż będziesz miała z tego pożytku. Wojas akurat może być dobrym rozwiązaniem, bo od lat kupuję u nich buty i ta jakość jest naprawdę wysoka. Cenowo też wcale tak tragicznie nie wypadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma ma te oryginalne i jest zadowolona. Ja wzięłam tańsze i dla mnie - okropność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wygodne były ale w pracy jednak stopy bola , lepiej kupić croccsy a kiedy jest ciepło stopa moja jest odparzona więc nie zostałam fanką tych balerin . Zresztą dodam ze po kilku miesiącach odkleila się wkładka jednym bucie a kiedy padal deszcz w środku wkładka nasiakala woda i chlupalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×