Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lenkaCH

Jaka oliwa najlepsza?

Polecane posty

Gość klekotkaa
ja kupuję oliwę z primo gusto, przypomina mi ta włoską, jest rewelacyjna, wykorzystuje do sałatek, mozarelli, do smażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlinka
ja też w sklepie kupiłam dobrej jakości oliwę z primo gusto, pochodzi z południa więc smakuje jak te z południa, lubię mieć dobrą oliwę w domu bo bardzo dużo jej używam w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwa grecka najlepiej smakuje w Grecji a hiszpańska w Hiszpanii. Wszystko co przywiezione do kraju już mi tak nie smakuje. A co oliwy to żyjąc w Polsce lepiej jeść te z rzepaku, zarówno rafinowane do smażenia jak i tłoczone na zimno do sałatek - chodzi o lepszy stosunek kwasów omega 3 i 6, niż w oliwach z oliwek. Oni nie muszą się tym tak martwić bo w Grecji, Hiszpanii czy Włoszech mają dietę bogatszą w ryby, co nadrabia braki z oliwy. My jemy mało ryb, więc dla nas najlepsze są dobre oliwy z rzepaku. Jeśli zaś chodzi o samą oliwę z oliwek, to najbardziej lubię portugalskie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluedays
ja kupuję oliwę z oliwe z primo gusto i smakuje naprawdę wybornie, nie gorzej niż te które jadłam na południu, więc zawsze ją kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glecko
ja też najchętniej kupuję oliwę z oliwe z primo gusto ma naprawdę bardzo dobry smak, ja te najlepsze we Włoszech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepie ekopesta możesz kupić ciekawe oliwy z dodatkiem ziół toskańskich, trawy cytrynowej, peperoni a nawet pomarańczy. Naprawdę polecam ten sklep. Jakość produktów jest naprawdę doskonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście lubię oliwy z oliwek z dodatkiem np ziół. Naprawdę dobrze się sprawdzają do sałatek. W supermarketach można kupić oliwę z czosnkiem lub papryką. Jeśli poszukamy w internecie to znajdziemy znacznie większy wybór. Od lat korzystam z oferty sklepu ekopestka. Można u nich liczyć na dobrą jakość i ciekawe smaki. Ostatnio kupiłam oliwę z pomarańczą. Jest naprawdę ciekawa. połączona z octem balsamicznym utworzy świetny dressing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenobia
ja w domu mam zawsze oliwę z primo gusto, według mnie jest najlepsza w smaku, firma specjalizuje się w produktach pochodzenia południowego, dlatego smak takiej oliwy jest wyjątkowy, rewelacyjny jeśli chodzi o moje kubki smakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam tej firmy, używam jej do wszelkich surówek i nawet kropię nią pieczywo razowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenobia
to fakt ta oliwa z oliwę z primo gusto jest moją ulubioną, ja oliwy używam dużo na co dzień dlatego musi być dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulejka
najważniejsze, żeby oliwa była najwyższej jakości ja zawsze zwracam na to uwagę, nie może być byle jaka bo ja za dużo używam oliwy na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza grecka oliwe maja w sklepie grecos.shop. male, duze butle, prawdziwa sto procent, kupuje juz od dluzszego czasu i to jest dokladnie ten sam smak co w grecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza


Dla mnie najlepsza oliwa z oliwek to oliwa z Sycylii  FRANTOI CUTRERA tu ją kupuję  .. www.oliwa-z-oliwek.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×