Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mantia

Odeszla ode mnie ;/

Polecane posty

Gość Mantia

Witajcie :) szukam jakies rady bo juz sam nie wiem co robic. Byłem z dziewczyna 2 lata bardzo sie kochalismy wiadomo fajny zwiazek i takie tam. Wszystko przebiegalo wporzadku az do czasu kiedy musialem wyjechac na studia. Byłem dlaeko ale widywalismy sie regularnie co tydzien na weekendy. Wszystko bylo okej az Ona nie dawno poznala innego kolesia i po tygodniu znajomosci znim zerwala ze mna dla niego twierdzi teraz ze jest szcesliwa a mnie juz od dwoch miesiecy nie kocha tylko ze jak pisze do niej czy cos czuje do mnie nie jest w stanie mi odpowiedziec bo mowi ze teraz to juz nie ma znaczenia z kolei gdy sie rozstawalismy to ja przytuliem mocno i ona to odwzajemnila wierzac ze wazniejsze sa gesty niz slowa nie wiem jak mam rozumiec jest zachowanie. Teraz mija 5 tygodni odkad sie rozstalismy przez ten czas probowalem ja odzyskac nie chcialem zeby byla z tamtym kolesiem bo jak lda mnie gosciu jest totalnym zerem siedzial 3 lata w wiezieniu za okradzienie jakiegos domu gdy jego dziewczyna byla w ciazy to na sylwestra rzucil nia o sciane zeby poronila. Tylko jest jedno ale ten koles ciagle ja oklamuje i nie przyznaje sie do tego a ona nie chce mi wierzyc bo ona tylko mu wierzy. Nie wiem co mam robic bo ja Kocham bardzo wiem tez ze bylismy razem bardzo szczesliwi. Co ja moge zrobic zeby ja odzysakc pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze jest godna
Boze 3 długie zdania bez przecinkow :O nic z tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli zostawiła
Cię dla takiego kogoś to lepiej jej nie odzyskuj i zapomnij o niej, bo jest Ciebie niewarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze jest godna
Po ponownym przeliczeniu wyszlo 5, sprawdze jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantia
ale nie moge o niej zapomniec Kocham ja i nie chce zeby ona popadla w jakies glupie sytuacje zalezy mi na niej ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantia
sory za stylistyke ale rozbity i nie chce mi sie dbac o pisownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantia
Co mozna zrobic zeby ja odzyskac ? Czy ona chce zebym o nia zabiegal ? sam nie wiem. Po prostu nie wierze w to ze ona mnie juz nie Kocha, nie potrafie przyjac to do swiadomosci ,bo jakos tak czuje ze ona bedzie ze mna moze to zludzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantia
yhy spoko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę ze do siebie nie pasujecie i sie nie warto fatygować:classic_cool:.Jak załatwisz solidną kartotekę i podasz dokładny czas miejsce urodzenia to znajdę atrakcyjniejsze dla Ciebie:D.Z 100 adresów bym podał i chyba by starczyło:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantia
heh calkiem dobra xd nie czje tego ze niektore kobiety leca na takich frajerow jak koles ktorego opisalem bez perspektyw i tak dalej. Kurde ale ja chce ja odzyskac bo to jest kobieta mojego zycia.Tylko co ja moge zrobic jak ona mi pisze ze jest z nim szczesliwa. Ze mna tez byla tak twierdzi ze byla zakochana ale czy milosc moze tak po prostu przeminac. No chyba ze ona milosc do mnie teraz przezuca na niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwqded
matko jakiś ty głupi. szkoda pisania. i tak będziesz o nią zabiegał chociaż jest splunięcia niewarta. szukasz tutaj tylko potwierdzenia, że masz o nia walczyć i dopingu żebyś to zrobił. jestes jeszcze młody i strasznie głupi. życie cie nauczy rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantia
w sumie moze i masz racje. Wiem ze powinienem przestac o niej myslec tylko to trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×