Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 175cm wzrostu, zaleta czy...?

175 cm wzrostu zaleta czy problem?

Polecane posty

Gość 175cm wzrostu, zaleta czy...?

witam kobiety prosze powiedzcie mi czy waszym zdanie wzrost 175cm to zaleta czy wada, (waze do tego ok 65kg) bo ja mam wiecznie problem czy zakladac buty na obcasach czy to juz ''za wiele'' przy takim wzroscie, co uwazacie jak myslicie , ja nieraz juz bez tych obcasow czuje sie jak tyczka przy nizszych osobach... prosze o wasze opinie!!!!!!!!!!!!!! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannadark :P
zakladaj obcas i niczym sie nie martw! sama mam tyle wzrostu i tez zawsze wydawalo mi sie ze jestem jak slup... ale zmienilo sie to jak poszlam na studia (mam tam ok 10 kobiet wyzszych od siebie i one nosza szpilki i maja wszystko "w tyle" :P - najwyzsza ma 193 i nosi obcasy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 2 cm więcej i dla mnie to żaden problem! Uwielbiam swój wzrost, swoje zajebiste nogi zwłaszcza i nigdy nie miałam problemu z tym, że jestem najwyższa. Nie wiem jak to wtłumaczyć, ale zawsze mi się wydawało, że to zupełnie "normalny" wzrost, że wszyscy tacy powinni być... Dopiero gdzieś na studiach uświadomiłam sobie, że jednak nie wszyscy aż tyle rosną :P Ale nadal nie miałam i nie mam z tym problemu, a i szpilki noszę (o ile dostanę jakieś fajne w swoim rozmiarze :P) Podobnie zresztą z biustem...ja to wogóle jakaś dziwna jestem :P Rosły mi te piersi i rosły i dla mnie one były zupełnie normalne i naturalnym dla mnie było, że kobieta ma właśnie takie piersi. Dopiero po czasie (jak zaczęłam na randki biegać częściej niż koleżanki :P) dotarło do mnie, że mam coś, czego nie mają niektóre kobiety. A mnie się to wydawało zupełnie normalne, przeciętne wręcz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 176 cm
i uważam to za zaletę w szpilkach też śmigam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaleta mam dlugie nogi pozatym tylko panie powyzej 175 cm sa wybierane na modelke czy miss bo niskie sie nie nadaja tytuly miss world naleza do wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwestia gustu chyba
Ja mam 168 a uważam że jestem za wysoka, i chodze tylko w płaskich butach. Ale wielu osobom ( facetom też :D) podobają się wysokie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×