Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulina1819

bardzo proszę panie o pomoc !

Polecane posty

Gość paulina1819

otóż mam problem dotyczący spóźniającej się miesiączki , czytałam już bardzo dużo na forach odnośnie tego problemu , ale mi miesiączka spóźnia się już 4 tygodnie a nie kilka dni jak w tamtych przypadkach. Wyczytałam, że można wywołać okres biorąc dwie polopiryny i gorącą kąpiel, tylko moje pytanie brzmi, czy jeśli powodem spóźniającego się okresu nie jest stres związany z maturą którą niedawno pisałam tylko powodem tego jest ciąża to czy nie zrobię płodowi krzywdy biorąc tą polopirynę i gorącą kąpiel ?? proszę o odpowiedzi oraz tolerancję i nie negowanie mojej wypowiedzi . z góry dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadali o tym w radio i tv
najlepiej iść do ginekologa. stres może być powodem. podobno picie krwawnika pomaga na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1819
wiem że pójście do ginekologa byłoby najlepszym rozwiązaniem ale togo nie zrobię i dlatego szukam tu jakiejkolwiek dobrej porady poza lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadali o tym w radio i tv
jeśli masz obawy, czy to ciąża, to zrób test, jeśli 2 czy 3 razy wyjdzie negatywny, to możesz spróbować metody z polopiryną i kąpielą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×