Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chętny_pan

romans w sieci...

Polecane posty

Gość mila,...
niewierna a ty tutaj szukasz kogos,fantazjujesz,dyskutujesz? dajcie spokoj z ortografia i pisem.. weekend sie zaczyna..a to erotyczny,czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna bez wiary
UOFCA... poczytaj uwaznie co pisze, chlopcze skup sie, pomysl ale postaraj sie, nie zrobic sobie krzywdy!!! wroc do swojego pierwszego bystrego wpisu i go przeczytaj... zaskoczony!!!??? ja tez ze umiesz czytac:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna bez wiary
Ok masz racje szkoda czasu na takie dyskusje... :) :) :) idzie weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna bez wiary
Moja.... alez oczywiscie to nie podlega jakim kolwiek watpliwoscia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
jestem z doskoku,ale juz zdazylam sie pogubic.:(podobne macie nicki. oczywiscie ze jestem wspaniala kobieta.do tego troszke mnie moja fantazja przeraza,ale poki co panuje nad wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna bez wiary
o tak fantazja dobra rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna bez wiary
czasami i przy "bliskosci" partnera sie przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna bez wiary
wiara przenosi gory :) ale nic na sile a i w totka wygrywa jedna na milion ja chyba juz swoj limit szczescia w zyciu wycerpalam pozostalo mi Kafe hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna bez wiary
Who?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
weekendowe igraszki zaczynaja sie u nas juz w poniedzialek :D wiec dzis ,gdy dochodzi mysl o wolnym dlugim weekendzie jest dziko... k, wlasciwie powinnam napisac,ze staram sie panowac.zaraz mnie tu zjada,bo glosno ostatnio w polsce o swingersach..takie niezdrowe poruszenie w gaciach tych,ktorzy nic do powiedzenia nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
kobieto,ale masz humor dzisiaj kiepski.:( jak cie rozweselic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potraficie wyobrazić sobie taką sytuację: Idzie ulicą ona/on, zaczepiamy pytaniem: "cześć jestem Adam, fajna jesteś dziewczyna, chętnie Cię poznam... dasz mi swój numer?" Prawda niby nic takiego, na filmach możliwe jak najbardziej, także na żywo w kulturze zachodniej ale w Polsce? Ja sobie tego nie wyobrażam by taka znajomość była możliwa... Pani odpowie: "a odpier.... się". Tutaj na kafffe poznałem moją noooo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy nie tylko od sposobu podrywu ale tez od jego odbioru... na mnie by cos takiego nie podzialalo, ale jesli WAM-ok to nic mi do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziskaaaaaa.... zacznijcie się umawiać, a nie pisać o tym jak to robić i używać słów odstraszających typu podryw.... a może... nie chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×