Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chętny_pan

romans w sieci...

Polecane posty

Gość mila,...
happy..no tak sex z nieznajomym.tu jest pulapka,bo tak calkiem nieznajomy to byc nie moze,a jak sie zaczyna poznawac troszke blizej to roznie sie to potoczyc moze.niekoniecznie z zadawalajacym efektem. dlatego pisze-fantazja to jedno a decyzja o urzeczywistnieniu to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
pewnie masz racje,tylko ze ja taka niespokojna nature mam.nie chce dac sobie tego wmowic.zycie jest niesamowicie krotkie.dzis jestes,jutro cie moze nie byc.sama nie wiem czy warto siedziec cicho na d i dac zagluszyc te wszystkie totalnie podniecajace mysli.i nie szukam tu rad.pisze,bo lubie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zagluszam, karmie je i czekam jak dojrzeja i spotkam implus zeby je zrealizowac.. a kiedy? to tylko czas zna odpowiedz cale szczescie ze on ( czas) nie stoi w miejscu a cala reszta oby stala :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
i zabrzmie teraz jak stara dewotka-bo to wszystko to nie jest takie proste :) jesli jestes wolna osoba owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
witaj witaj.wiesz z tym nickiem to bylo tak,ze odnioslam sie bezposrednio do twojej wypowiedzi.ta ,,mila,, z nicka to ty.jestem majka i nie chce mi sie wymyslac,logowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
happy,czyli piateczka.:) napisalam az smska do mojego,baaaaardzo niegrzecznego.dobrze,ze niektore,czytaj: te bezpieczniejsze fantazje mozna sobie pozwolic spelnic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak nawet dwie piateczki na kazdy posladek a ja swojemu wysle ostre zdjecie lubi to :) a mnie kreca te niebezpieczne w kaftanie bezpieczenstwa :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
myslisz ze mnie nie??? i jeszcze ???? te,o ktorych spelnianiu pisze nie niosa konsekwencji trudnych do przewidzenia to jest ta roznica.ten kaftan bezpieczenstwa. mila,majka nie wchodzi,nie bede sie bawic w chore pseudonimy.ty wiesz,ze sie nie podszywam,wiec nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
dojrzala i swiadoma swojej zmyslowosci :) dobra,juz wiemy co nas laczy..korci mnie wiec zapytam-jestes szczesliwa w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rowniez podobnie jak ja.. czyli juz nie glupia a jeszcze nie szpetna zeby nie chciec korzystac ze swoje kobiecosci.. Trudne pytanie, choc nie ma trudnych pytan sa tylko takie odp... Kiedys bylam bardziej ale teraz czegos brakuje..choc nie moge wszystkiego potepic, sa emocje ktore sie koncza na rzecz innych ale takie jest zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
czuje,ze nasze skrzydla maja podobne umiejetnosci wznoszenia sie tam...wysoko... to tez jak u mnie,tylko zamiast twojego ,,kiedys kochalas bardziej i ze teraz czegos brakuje,, powiedzialabym raczej on daje mi wszystko,czego moglabym chciec tylko od niego..a mnie sie chce wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nas jest wiecej.. takie ktore lataja wyzej i takie ktore sie nigdy nie wzniosa... to jest cos takiego ze jak sie posmakowalo to ma sie ochote na wiecej i wiecej dlugo sie delektujesz? ja od dwoch lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
kotem domowym ponad dyche,a tym dzikim fascynuje sie od niedawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
witaj kocie...a takie tam babskie plotki :) jak nie ma z kim poromansowac w sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
e tam.kursujesz,krazysz jak rekin,a czy taki drapiezny jestes naprawde? ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×