Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chętny_pan

romans w sieci...

Polecane posty

Gość mila,...
uwiesiliscie sie na prawiczku jakims,ja tylko chcialam wyrazic moja opinie,ze ten ubogo opisany seks na biurku jest malo ekscytujacy dla dojrzalej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
pisz majka,skoro tak cie gotuje, ze moze byc tu inna mila ,,panna,, :) k-jak krazownik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
poprawka nie happy wymaga lecz my wymagamy,bo pofantazjowac mozemy pytanie-czy jest z kim. :) prawda skrzydlata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jestem "starej" daty tzn dama w towarzystwie a k...wa tylko w lozku i jak wczesniej pisalam preferuje jak to kot goni mysz a nie odwrotnie... wiec czego pragnie dojrzala kobieta, drzenia ziemi a nie mrowek w butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmęzczyznom jest trudno wyrazic nawet słownie emocje a co dopiero przelać je na klawiaturę ;) śa oczywiscie wyjątki ale i ci małomówni potrafią podchwycić temat jesli kobieta umie nim poprowadzić podkręcić emocję pokazać swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
happy,jak to bylo? nadejdzie ten czas,na ktory czekamy.nie da sie nic przyspieszyc.to jest zapisane w gwiazdach,choc nieraz wydaje sie zwyklym przypadkiem.... poczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak czekamna niego z otwartymi dlonmi, bo jak juz zlapie to ... brrr nic nie mozna przyspieszyc bo zobacz ------- cisza nie tych naszych wymarzonych ...och ach sa tylko malolaty ktorym wzrok patrzy na buty i nie tylko on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was moje panie muszę niestety opuścić Wasze towarzystwo obowiązki obowiązki niestety nic na to nie poradzę-udanych łowów i długiego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
czy drapieznik,to jeszcze nie wiem,ale przynajmniej kulturalny. ja sie zaraz tez zawijam.happy,milo bylo poznac,przez weekend raczej cienko,ale moze sie jeszcze spotkamy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka... ja napewno bede w niedziele bo estem w pracy wiec tu zawitam bede czekac jesli Was nie bedzie to upolowanym mieskiem podziele sie w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
hehe jak rozkosznie,ze sie podzielisz jakby co:) zrobie wyjatek,bo trojkata chcialam zawsze 2m+k zycze wszystkim duzo seksu,najlepiej jak ja,pod prysznicem,potem w poscieli...i na balkonie :),a potem na blacie w kuchni...i... buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętasz... przy samochodzie, stanąłem za Tobą, dłonie oparłem na piersiach... majteczek już nie miałaś gdy wszedłem w Ciebie od tyłu....tak chcieliśmy oboje. Moja E....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex zdzira
to byles ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×