Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podlasianka84

Nie potrafię znaleźć pracy... Białystok, podlaskie

Polecane posty

Gość podlasianka84

Zastanawiam się co jest ze mną nie tak? A może to z rynkiem pracy jest coś nie tak? Pytam się znajomych: jak udało im sie znaleźć pracę, a większość odpowiada, że po "znajomości"... Kiedyś wierzyłam w uczciwość przy zatrudnianiu, ale zaczynam już w to wszystko wątpić. Mam już mętlik w głowie i nie wiem czemu mają służyć te rozmowy kwalifikacyjne, skoro i tak zatrudnia się "swoich". Po co ten teatrzyk? Po co to piszę? Mam nadzieję na rozmowę, może jakieś wskazówki w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestyjka_00
Też jestem z Białego nie mogę znależć pracy od lutego, na naszym (podlaskim) rynku pracy dzieję się barzdo żle, mam ukończone 2 kierunki studiów a i tak nie dostanę pracy bo ktoś bez studiów ale z plecami ją dostanie, po prostu tragedia... zgadzam się z Tobą, po co te teatrzyki, rekrutacje i inne pierdoły i udawanie że wszystko odbyło sie legal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bestyjka_00 ja też mam ukończone studia, podyplomówkę i inne kursy... Najgorzej mnie denerwuje właśnie to, o czym piszesz... że ktoś z wykształceniem podstawowym/zawodowym i z "plecami" może zajmować stanowiska przeznaczone dla ludzi po studiach. Sama znam takie przykłady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też długo szukałam pracy w Białymstoku. niby miasto nie takie wcale małe, ale ciężko zwłaszcza bez doświadczenia. Warto mieć jakieś konkretne umiejętności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fach w reku zawsze się przyda, chociażby żeby sobie dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, teraz brakuje rąk do pracy np. jeśli chodzi o fachowców do budowlanki. Ostatnio bezrobocie bardzo spadło, chociaż w podlaskim to i tak jest cięzko…. Jak ja szukałam pracy, to mi sporo pomogły porady i oferty z tego portalu http://praca-podlaskie.pl/rynek-pracy/. Zanim zaczniecie na serio szukac prcy, to dobrze wiedzieć na jakie zawody ma zapotrzebowanie lokalny rynek pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina_89
Na podkarpaciu wcale nie jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×