Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barkuwe

Kiedy spadną ceny mieszkań w stolicy?

Polecane posty

Gość Barkuwe

Za kawalerkę 35 m bulę 1100 + liczniki we Włochach, powiedzcie mi (wiem że w całej Polsce ceny wynajmu spadają) kiedy w Wawie będzie można dać rozsądną cenę za mieszkanko w bloku (domki się nie liczą bo to nie mieszkania tylko piwnice albo "garaże" z właścicielem)? Czy przyjdzie taki czas? Kiedy ceny w końcu spadną? Ceny sprzedaży spadają a wynajem stoi w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgddh
o Włochy:)mieszkałam tam kiedyś...ja z wawy przeprowadziłam się do gdańska i tu kupiłam mieszkanie-wynajem w ogóle się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barkuwe
a ja nie chcę się pchać w kredyty, więc kupno odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola lojalna lojalna jola
inazcej nie kupisz. chyba ze na spadek czekasz i tak malo płacisz:) ja płaca za 50m na pieknym nowym osiedlu 2700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Kruk
Ciężko powiedzieć kiedy spadną, chyba prędzej podrożeją, popyt na mieszkania ciągle wzrasta, co raz więcej ludzi chce mieszkać na swoim, czasy gdzie mieszkało się z rodzicami mijają na szczęście, ludzie są bardziej świadomi. Mnie interesuje nowe mieszkanie na osiedlu Leśny Kwiat w południowej części Warszawy. Co prawda trzeba wyłożyć więcej gotówki niż za mieszkanie z rynku wtórnego ale komfort jest o niebo większy jeżeli chodzi o samo mieszkanie, klatkę czy okolicę osiedla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×