Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja a co:)

25punkt na siatce centylowej wagi dziewczynki

Polecane posty

Gość ja a co:)

czy to bardzo zle??? jak podtuczyc malucha? karmie ja butelka a skonczy jutro 7miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no dlaczego źle?
25 to nie jest zły wynik. Ważna jest też proporcja wagi do długości ciała- w którym jest centylu. Jeśli też w 25, to nie należy się martwić, po prostu jest dość drobnej budowy, zastanowić się należy, jeśli długość/wzrost jest o dwa lub więcej centyle wyżej. A jak z jej masą urodzeniową? W 5 miesiącu życia powinna ważyć dwa razy tyle, ile przy urodzeniu, w 12 m.ż. powinna potroić wagę. Jeśli tak jest, to moim zdaniem nie ma się co przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo źle
??? chyba nudzi Ci się i wyszukujesz sztuczne problemy:O podtuczyć to możesz świniaka albo siebie, a nie dziecko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co:)
wzrost ma miedzy 75 a 90 centyl. wazy 7380 mierzy 70 i tak jak pisalam jutro skonczy 7miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo źle
Twoje dziecko normalnie waży i mierzy wagowo jest na 25 centylu, a wzrostem na 75 więc nie ma najmniejszego powodu do niepokoju jeśli małą nie choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelela
Moja ma dokładnie tak samo, wzrost ponad 70, waga w dniu ukończenia 7 miesięcy 7100, je zupki, kaszki, owoce i pierś i dalej takie maleństwo, a gdy się urodziła ważyła 4070.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od dziecka moja ma 3.5 mies wazy prawie 7kg i ma pond 70cm wzrostu i widzę na topicu naszych lutówek, że to norma my ejstesmy oboje wysocy, Jęsli jesteś drobna to może i twoja mała będzie drobnej postury, a waga nie świadczy o wyglądzie ja mam 176cm i ważylam przed ciążą 55kg i co anorektyczka nie bylam :) jak lekarz nie ma zastrzeżen to się nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×