Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewymagająca

X-Factor kto wygra ?

Polecane posty

rosemary 6 6 6 😴 zajmij sie strzelaniem z paltza pod "Nevermind" Nirvany. A jak nie chcesz, to nie czytaj a jak chcesz czytać i cos ci nie pasuje to chociaz konstruktywnie sie wypowiedz, bo póki co widzę tu tylko pomieszane popierdywanie z popiskiwaniem szczurka z zespołem downa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka jest różnica między perv a na przykład purpurową łzą? Jedna kurrwa, druga kurrwa. Także żadna oprócz tego, że jedną lubisz. Bądź obiektywna i konsekwentna, a nie wystawiasz ryjek w stronę, z której słońce świeci 🖐️ Sprawiedliwe więc będzie jeśli do jednej i drugiej będziesz się zwracać per "kurrwo" albo tą drugą zostawisz w spokoju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za cenne wskazówki, zwierciadło sprawiedliwosci, arko przymierza i gwiazdo zaranna. :) Niestety nie zastosuje sie do Twoich wytycznych. Mam jeszcze (?) na tyle wolnej woli, ze mogę sobie swobodnie dobierać znajomych. A Ona, jako, ze jest juz realna w moim zyciu może być nazywana przyjaciółką. Jest dla mnie dobra i zamiast oceniać moje dziwactwa i drwić co rusz po prostu słucha i rozumie. Jej sposób życia zupełnie mnie nie obchodzi. W ogóle nie ma tematu z tym zwiazanego. I to jest OK dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A Ona, jako, ze jest juz realna w moim zyciu może być nazywana przyjaciółką. Jest dla mnie dobra i zamiast oceniać moje dziwactwa i drwić co rusz po prostu słucha i rozumie" prawie się popłakałam 😭 weź sobie jakiegoś faceta do ruuchania znajdź wzorem swojej psiapsiółeczki, to może się jakoś ogarniesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuję sie samotna, skąd ten pomysł? :) Zaliczałam w życiu takie doliny, ze masakra ale nidgy nie czułam sie samotna. Tekst na temat oceniania i drwienia był o Tobie, waćpanna :) Jakie niby ma zadanie facet w ogarnianiu się? Bolec nie rozwiąże moim kłopotów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro uznałaś, że z Ciebie drwię lub oceniam znaczy tyle, że masz słabą psychikę....:classic_cool: Ale ja na to już nie poradzę...:classic_cool: Poza tym...to rozmowa nie na forum. ps. i co Ty wiesz o problemach...:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, co ja mogę wiedzieco problemach? :O 🖐️ I masz racje - nie jest to rozmowa na forum, niepotrzebnie zaczynałaś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu nie lubię pozostawiać nie wyjaśnionych spraw. A teraz idź zobacz czy Ci mame na konto przesłała ełro żebyś miała czym za internet zapłacić 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd moja Mame ma mieć ełro? :D Siedzi w drugim pokoju i czyta książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....:classic_cool: Coś mi się musiało pojebać :D To czemu ostatnio jak rozmawiałyśmy w innym miejscu niż forume, to mieszkałaś sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej mieszkam sama, tylko czasami mama przyjeżdza zobaczyć co słychać. :) I pisałam Ci dlaczego tak jest i to nie są tematy na forum, jak wspomniałaś wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ms. jones II niech stanie sie sprawiedliwość.. mnie nie interesują wyzwiska Very, pieprze jej styl, myślę ze w ten sposob leczy kompleksy, bo była prostytutka jest najlepszym celem do wyżycia się. Skonczyłam z prostytucją już dawno, mam męża , dziecko , pracę..odchodząć z tamtego świata zostawiłam wszystko za sobą. Vera picie , ćpanie jakby Ci to powiedzieć jest wpisane w zawod artysty. Np. Maciej Zębaty? Co o nim powiesz? Znam gościa osobiście, mało tego czytałam wywiad jakiego udzielił R.Jarudze dla tygodnika "NIe" , przyznał publicznie ze korzystał z prostytutek, pije , ćpa .. a niewątpliwie WIELKIM ARTYSTĄ JEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera icona z doskoku
I nie potrafisz napisać poprawnie nazwiska swojego znajomego i Z.N.A.K.O.M.I.T.E.G.O. Artysty :D? Chyba nie mamy o czym rozmawiać, poczekam na kogoś poważnego :) PS. Zembaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×