Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lambda

Wybór zmywarki

Polecane posty

Mam problem z wyborem zmywarki, taki które mi się podobają i które zużywają 6 l wody na zmywanie kosztuja ponad 2 tys. zł. Powiedzcie mi czy warto tyle wydac ? Czy taki za 1200 też są dobre ? Może polecicie taką, którą same macie i mozecie ja rekomendowac ... ? Proszę o poradę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazagne
nie wiem czy jeszcze tu zajrzysz ale odpisze:) ja rok temu kupilam beko dis 1501 za 1000zł i bardzo ją sobie chwalę. zamowiłam przez internet, na allegro byla 200zł drozsza, kupilam z jakiegos sklepu interenetowego "mixelektronics" nie wiem czy dobrze nazwe podalam. teraz mama robi sobe nowa kuchnie i wlasnie mam zamiar kupic taka sama. nie wiem tylko czy juz weszly nowe modele, bo jak wczoraj szukalam to byly w tej samej cenie troche inne oznaczenia numeryczne, jesli to sa nowsze to oczywiscie ta nowsza wybiore:) pozdrawiam! aaa i koniecznie kup przez internet, tych sklepów jest od groma, z gwarancja nie ma problemu bo na terenie calej polski mozna naprawiac a roznica w cenie jest duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnhiohdeowhdo
Ja sobie zamowilam taka co zuzywa 6'5 litra wody na zmywaniu ekonomicznym, 60 cm, bosha. Ma zastapic 45 bosha ktora jest dla nas juz za mala, chodzila przez 3 lata bez zarzutu. Ja wole wydac wiecej w mysl zasady ze nie stac mnie na wydawanie kasy na badziewie. Napewno nie kupuj najtanszej, zwroc uwaga na klase energetyczna. I pomysl ze moze i teraz wydasz wiecej ale potem zaoszczedzisz na rachunkach za prad i wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam najtańsza duza
zmywarkę Acai i mimo, że była tania, kosztowała ok 800zl a od 4 lat działa bez zarzutu, ani razu się nie zepsuła i zmywa bardzo dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Polecam boscha -z opcją mycia 1/2 i szybkiego mycia w niższej temperaturze .Nie kupuj takiej ,która ma wiele programów ,bo i tak będziesz myła na 2-3 programach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszą zmywarkę miałam Ardo chodziła 14 lat i nie narzekałam od 7 lat mam Boscha chodzi bez zarzutu, z tym że czasami mojemu M przypomni się że coś włożył do mycia a jest mu teraz potrzebne i bez pardonu wyłącza i otwiera dzrzwi wtedy blokuje się ( żeby zatrzymać są do tego 2 przyciski żeby zresetować i jest ok) ale On o tym nigdy nie pamięta poza tym ładnie myje wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja właśnie tak otwiera się wg przepisu czasem coś trzeba dorzucić, jak juz chodzi, to się otwiera, odczeka chwilę, żeby woda ścikła a potem zamyka i wciska restart - i zmywarka zmywa dalej mam Candy, od lekko ponad 2 lat - dziala bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirek1234
najlepsze i zarazem najdroższe sa zmywarki zwane żonami :) ja sibie kiedyś taka kupie :) bo na kredyt nie sprzedają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armani Code
u mnie jest już dosyć stara zmywarka - ma dobre kilka lat więc nie pamiętam nawet ile zużywa wody. mam Electroluxa. ale po tym, jak moja ciocia kupiła sobie w zeszłym roku nową zmywarkę powiem jedno - patrz na zużycie wody oraz na długość programów. u niej najkrótszy to 30 albo 45min na 40stopnii - czyli do dobrego pozmywania w moim odczuciu za małą temperatura. kolejny na przyzwoitą temperaturę to już 180min! dla mnie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juvicka
Ha, też bym chętnie znalazła coś w okolicach 1000 zł? Ale czy to wciąż możliwe? Tzn. wiem, że są takie, ale czy są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×