Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy wartoooooooooo

czy warto uczy sie j. hiszpanskiego?

Polecane posty

Gość czy wartoooooooooo

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczyłam się hiszpańskiego kilka lat temu, bo sądziłam że może się przydać, poza tym podobał mi się. Do tej pory żaden pracodawca nie był nim zainteresowany, traktują to raczej jako ciekawostkę, wydałam na kurs kupę kasy, i do niczego mi się ten język nie przydał. No ale ja mieszkam w regionie o największym w kraju bezrobociu, to cudów nie ma co się spodziewać. Oprócz hiszp znam biegle angielski i rosyjski, ale odkąd pamiętam, ze znalezieniem pracy miałam problem. Takie miejsce, taki czas:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wartoooooooooo
no troszke mnie zdolowalas. a oprocz jezykow jakie masz wyksztalcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam zarz i marketing, czyli w sumie takie studia po których nic konkretnego nie umiesz;) No ale swego czasu były modne (lata 90te). Powiem ci że w większych miastach są oferty dla osób ze znajomością hiszpańskiego - duże firmy poszukują takich ludzi. U mnie w mojej pipidówie poważnych firm brak, a to co jest, jest z góry obstawione. Tak więc ruszaj do dużego miasta i na pewno ci się przyda, poza tym to piękny język jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupppppp
a dlaczego ty nie zmienisz miejsca zamieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemamczymmyśleć
BARCA BARCA TYLKO BARCA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuupppppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o pracę to mało kiedy może się przydać ale hiszpański na pewno jest przydatny w podróżach. Jest to najbardziej popularny język na Świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31**
Ja znając trochę hiszpański dogaduję się we Włoszech i Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda, najwięcej osób
mówi w jęz. , ang., chińskim, potem jest hiszpański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"uuuppp": za 2 miesiące urodzę dziecko, jak tylko mała podrośnie, przeprowadzam się do większego miasta, od dawna czekamy na taką okazję. Mąż już tam znalazł pracę, dołączę i ja, może moje piękne języki obce na coś mi się przydadzą. Fakt, dzięki hiszpańskiemu rozumiem trochę włoski i francuski, pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31**
Jak dla mnie większą korzyść mam z hiszpańskiego niż z angielskiego gdybym umiał.W takich krajach jak Francja,Włochy,Portugalia i Hiszpania zwykli ludzie nie znają angielskiego i gdy zjeżdżam do klienta to łatwiej mi się dogadać po hiszpańsku.Jak bym znała tylko angielski to bym się za huja nie dogadał. Także jak widzisz nie zawsze angielski jest takim dobrym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31**
znał*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×