Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajkozjadaczkalubi

w jakiej postaci zjadacie jajka

Polecane posty

Gość jajkozjadaczkalubi

ja uwielbiam sadzone z ziemniakami,posypane koperkiem.A jak w tym temacie u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
w całej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony koliber
kotlety z jajek,na miękko, sadzone,omlety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajkownica, omlet... rzadko bo tlusty pasta jajeczna z majonezem i zielona cebulka lub szczypiorkiem gotowane na miekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na co
a ja lubię pastę jajeczną z cebulą i dużą ilością kopru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja też i ja też was
a jak ją robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na co
gotuję z 10 jaj cebule obieram trę na tarce o grubych oczkach solę trochę do tego jajka gniotę widelcem albo tłuczkiem do kartofli pieprz koper dodaję majonez i musztardę gotowe pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem do kogo to bylo :) 5 jajek gotowanych na twardo przeciskam przez praske do jajek. dodaje 3 lyzki majonezu i pokrojony szczypiorek lub cebulke. dodaje pieprz i sol do smaku. finito!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja też i ja też was
dzięki Coralick.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadzone na szynce z pomidorem i cebula na miekko pasta jajeczna jaja na twardo szczypior keczup majonez ser zolty omlet z poledwiczka omlet z warzywami jajecznica na masle jajecznic na masle z kurkami cebula i pomidorem sadzone na pizzy ( pizza z pieczarkami poledwica cebula czerwona i pomidorem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhg
wiecie co jest przepyszne ? rozbeltac jajka ze dwa tak jak do panierki , na patelnie i polozyc na to plasterki sera ....niebo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-sadzone -faszerowane na wiele sposobów -omlet z dżemem lub warzywami -jajecznicę ze szczypiorkiem, lub pieczarkami lub szynką -kotlety z jaj -ugotowane na twardo ,podane z sosem chrzanowym lub musztardowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry jest te chlebek obtoczony w surowym jajku usmazony na patelni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki chlebek w jajku to świetny sposób na odświeżenie pieczywa,mój syn nazwał to oszukane schabowe.Do rozmąconych jajek dodaję trochę soli,pieprzu ,wymieszam , otoczę w nich chleb a następnie otaczam w pokruszonych na drobniutko płatkach kukurydzianych lub w sezamie+ bułka tarta.Smażę na złoty kolor. Wychodzi super śniadanko do tego herbata z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabiankazradomia
pasta z jajka na twardo i awokado + szynka i łosoś oraz dużo szczypiorku.Rewela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalianka
a ja lubię tosty francuskie, czasami dodaję do jajka szczypiorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coralik robiłam tą pastę
dzisiaj :) Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
na miękko najbardziej uwielbiam na twardo w sosie musztardowym jajecznica np z pomidorami rzadko sadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armani Code
ja wprost uwielbiam jajka i jadam je: - na twardo - jajecznice (takze w wariancie z dodatkiem malej ilosci wody lub mleka) - sadzone - tzw. poached egg - omlet z dodatkiem maki itp. - omlet z dodatkiem tylko wody - wszelkiego rodzaju pasty z dodatkiem jajek (czasem podawane w skorupkach jajek) - jajka nadziewane - jajka pieczone co do ostatnich to jest to rdzenny wynalazek z kraju mojego partnera. jajko sie gotuje, obiera, kroi na polowki lub cwiartki i wrzuca do piekarnika aby sie upieklo. zazwyczaj robi tak jak pieke lososia w folii i ziemniaki - dorzuca na blache takie jajko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na bardzo szybko
Armani Code-super sposób:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcomaniaak
z majonezem albo sosem tatarskim posypane szczypiorkiem , jajecznica na boczku bądź słonince, jajecznica z salami, na maśle z rydzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na miękko jajecznica z cebulą lub szczypiorkiem sadzone z ziemniakami i cebulą naleśniki jajka na twardo w sosie chrzanowym sałatka z pomidorami, rzodkiewką, cebulą, ogórkiem i jajkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodia_klodia
na twardo z majonezem + szczypior lub na twrado na kanapki sadzone z ziemniaczkami + sałata ze śmietaną jajecznica ze szczypiorkiem pasta z jajek z szynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pieczone jajko musi być
ciekawe przyprawia sie je jakoś? ja uwielbiam i dosyć często robię jajka faszerowane w skorupkach z pieczarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armani Code
:D nie, moj facet takiego jajka juz nie przyprawia. ja kiedys sprobowalam ale jakby hmm stracilo swoj pierwotny urok? ale mysle, ze to zalezy jaki kto ma smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten polityk
ja ja sam hoduje jajka bez zadnych dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×