Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasankowe pole

zdradzam i jest mi z tym dobrze

Polecane posty

Gość POZNAŃ 100%
BUJAJ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trućkawka
poznan dzieki takm odzywkom nie poznasz nikogo ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem niesympatyczna. Jestem bardzo sympatyczna ale dla ludzi, którzy są tego warci. I niby dlaczego, jestem desperatką? :D Zart z rozłozeniem nóg przed chłopakami? :D Nie jestem pojeebana, oni wszyscy są zajęci a małżeństwo to świetość. :) Nigdy nie zrobiłabym innej kobiecie tego, czego sama nie chciałabym doświadczyc. (Dla słabszych wyjaśnienie - nigdy nie chciałabym byc zdradzona). A chłopaków bardzo lubię. :) Chociaz piwa nigdy razem nie wypiliśmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam,że kolega nie musi byc desperatem szukając kochanki masz rację ja tez bym nie chciała zdrady ale życie czasami nam płata rózne fajne i mniej fajne figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używanie komenty ctrl + v w celu wklenia tego samego tekstu w KAŻDYM temacie na tym forum to już przejaw desperacji. O zakładaniu tamatów nie wspomnę. Nie rób drugiemu co tobie niemiłe. 🖐️ Jak żona jest aseksem i jemu to nie pasuje, to się trzeba rozstać i życ dalej skoro jest takim prymitywem któremu chodzi wyłacznie o seks. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trućkawka
vera nie zawsze jest mozliwosc zakonczenia zwiazku z aseksem z roznych powodow, gdyby zycie bylo tak proste to nie byloby problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie udany seks w zwiazku to podstawa fakt lepiej się rozstac ale nie zawsze to takie proste jak sie wydaje mam wielu znajomych z podobnymi problemami i rozwód to duże wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZNAN 1OO%
VERA SAMA JEST CNOTKA TO ZAL JEJ DUPE SCISKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwazam, ze rozwód to wyłacznie kwestia odwagi. Bo co? Ktos się boi, ze zostanie goły i wesoły? Że trzeba bedzie wynajać mieszkanie? Ludzie siedza przy sobie i się na własne życzenie unieszczęśliwiaja bo brak im odwagi, zeby isć do jakiegoś prawnika, spisać papierki i spojrzeć w twarz. :O Lepiej jest tchórzyć i cichaczem, po kątach walić sie. z obcymi. Każdy ma inne priorytety. Dla ciebie to jest ruchanie a dla mnie szczerość ale na miłość boską, szanujmy swoich partnerów.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowo? :O Kasa to jest najmniejszy problem. :O Wolicie życ w męczarniach i z wyrzutami sumienia. :O:O:O I tak zło które sie wyrzadza wraca do ans ze zdwojoną siła. :classic_cool: Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P0ZNAN 10O%
HA HA VERA ŻAŁOSNA JESTES NIE ZNASZ ŻYCIA TYLKO PŁASZCZYSZ SWOJE WIELKIE DUPSKO PRZED KOMPEM I SZUKASZ SENSACJI WEZ SIE ZA JAKĄS ROBOTE A NIE UDZIELASZ PORADBĘDĄC W TEJ DZIEDZINIE ZWYKŁYM LAIKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera ma swój punkt widzenia , bardzo dobrze że się go trzyma i chce go bronic :) Vera 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę mieć wielkie dupsko, desperacie niz mały mózg i brak sumienia jak ty. :) Jukens 👄 Co tam? Zazyłeś lekarstwa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie :O uważam i wysiłek polegający na ruszeniu się z cieplutkiego , wygrzanego łóżeczka jest ponad moje aktualne siły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest ciężki temat niech każdy robi to co mu pasuje ja nie ganie takich zachowań ale też nie zapalam dla nich zielonego światła takie jest zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może wstane i zrobię sobie oraz żonie jakieś śniadanie :O jej stan jest gorszy niż mój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mnie wyjebała z łazienki. :D Pójdę sie myc jak ona wyjdzie z domu. :D Czyli godzinne pluskanie. :D Juki, przyłóz swoja stopę do kości przedramienia. Wczytałam, ze jej długosć jest taka sama jak długosć stopy u mnie sie zgadza i jestem ciekawa jak to jest u innych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P0ZNAN 10O%
IDZ SIĘ UMYC BO PEWNIE SPOCONA JESTEŚ OD TEGO PISANIA MORALNYCH PORADNIKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trućkawka
vera czyzbys miala kompeks na punkcie ogromnych stop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań pierdzieć Pyro. 😴 Włoski muszę umyć. :) No iw stopy mi zimno, to sobie wygrzeję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamłe Cię nie kocha? :P moja stopa jest ktrótsza niż kość przedramienia :O na chooja piszesz mi takie rzeczy i podpuszczasz mnie na ich sprawdzanie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee, nie mam ogromnych stóp. Nie mam też kompleksu na tym punkcie. :D Ale bardzo mi się podoba fakt, ze moja stopa jest równa kości promieniowej (?). :D Czasami zakompleksiam się na punkcie swojego wzrostu, kiedy za duzo czasu spędzam z karzełkami. :D ale potem wracanorma i znowu czuję się fajnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZNAŃ POZNAŃ
SMALEC Z KŁAKÓW MOŻESZ ZEBRAC NOŻEM POSMAROWAC CHLEB I MASZ SNIADANIE ZAOSZCZEDZISZ CZAS NA WYJSCIE DO SKLEPU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×