Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasankowe pole

zdradzam i jest mi z tym dobrze

Polecane posty

Gość trućkawka
wiecie, nie ladnie tak mowic o nieobecnych , ale fakt jesli nie ma sie niczego sensownego do powiedzenia to nie powinno sie odzywac , vera idz sie rob na cacy bo moze chlop cie nawiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
Nie ma to jak zdrowe relacje rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankowe pole
cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankowe pole
hej masz cos ciekawego do powiedzenia czy teksty w stylu very?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zabrakło argumentów, zdradliwa kurrwo tylko spędzam czas z moją matką. niestety nie mam do roboty inne rzeczy niż siedzenie w niedzielne popołudnie przed kompem i rozmawiać z taką żałsona popłakaną bździągwą jak ty. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu. :O Nistety nie mam czasu i mam do roboty inne rzeczy niż siedzenie w niedzielne popołudnie przed kompem i rozmawiać z taką żałosna popłakaną bździągwą jak ty pozdrawiam😴 Duchu - umyj żonę, bo skazenie w opolskim gwałtownie sie podniosło. :) a teraz idę na obiad i ogladamy "Do widzenia, do jutra" Janusza Morgensterna. Ale co my mozecie o tym wiedzieć, pewnie odliczacie minuty do Ojcia Mateusza. 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty vera jestes
popier...na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja warszawka
vera to cnotliwe nigdy dobrze nie dymane cipsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argumenty, argumenty 🖐️ póki co to tylko oszczerstwa, a o moja tzipe sie nie martw. jesli śliczna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka - czy Ty nie miałaś wczesniej niku Miałczydełko ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka, idź sie dymać w końcu to sens twojego aamebiastego zycia :classic_cool: to teraz film 🖐️ Juki,tyraj i trolluj za ans dwoje.❤️ mrrrau ty mój seksowny głosie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę :) gdyż mi się nie chce :( przed chwilą wróciłem z blue city bo to najbliższa czynna apteka i się zmachałem jak dziki opos po sexie poza tym wyznaje zasadę że nie tyram za poglądy :O , jedynie za głupotę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość err
vera jak zwykle spieprzy każdy temat:(( Gdzie jesteś autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka opierdala pałę kochankowi. a co ma do roboby? przeciez nie weźmie ksiażki i nie poczyta albo nie spróbuje naprawiac relacji z meżem. lepiej jest sie kurrwic przy rodzinie i znajomych wyklaskujacych "Waka waka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankowe pole
pewnie ze obrabialam palke kochankowi , a tobie vera pewnie juz cisnienie do glowy uderza z braku dobrego seksu idz czytaj dalej harlekina ja wolę Agathe Christe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herlequinów nie czytam, bo sa nudne w chooy. Agaty Christie tez nie lubię, bo ileż można czytać kryminaliki. Zdecydowanie bardziej wole wracać do arcydzieł literatury światowej, która wyszła spod rak Hemingwaya, Manna, Faulknera, Remarque'a, Joyce'a, Łysiaka etc. Aż strach się bać muzyki, której słuchasz. :D Ich troje und Iwan i Delfin? :D A filmy? American pie vol. 27 i Pamietnik ksieżniczki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankowe pole
vera jakis krotki ten film , a moze ogladasz w czesciach zeby zalapac o co w nim chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankowe pole
pff no to faktycznie masz wyszukany gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankowe pole
to co ja slucham i ogladam to juz moja prywatna sprawa, ale nie znizam sie do twojego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie ogladam, bo pani Basia przyszła do mamy. :( A do widzenia do jutra widziałysmy obie kilka razy, po prostu lubiemy ten film , bardzo, bardzo. :) Mój gust jest wyszukany w chooy jeśli zestawi sie go z Twoim. :D ale co ty mozesz o tym wiedzieć. :D A tę pałke to obrabiasz na gg czy na skype? :D Widzisz jaka jesteś zakłamana? :) Kilka godzintemu piszesz, ze mnie lubisz, po wymianie "zdan" juz mnie nienawidzisz przez interent. Żałosneeee :D:D:D 🖐️ dopóki nie wypowiedziałam sie na twój temat było ok a teraz nie potrafisz pogodzić sie z tym, ze ktos mysli inaczej. idę do sklepu. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×