Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasankowe pole

zdradzam i jest mi z tym dobrze

Polecane posty

Gość err
sasankowe pole.ignoruj te wszystkie głupie wypowiedzi;)) lepiej pisz o zdradzie :)) jak było?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, tak samo jest to moja sprawa wiec po co oceniasz moje gusta?:) ps. jestem fanka Herkulesa Poirot. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankowe pole
vera ale to nie zmienia faktu ze cie lubie err bylo jak zwykle zajebiscie mrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankowe pole
wiecej opisze jutro bo moj ksiaze wrocil i musze sie nim zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippa
ja tez zdradzam i nie mam zadnych wyrzutow sumienia moj mąż jest aseksualny , ale dobrze ze kochanek jest zupelnie inny i wynagradza mi beznadziejny sex z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippa
juken ty buraku :P a wracajac do pytania , to owszem i jest zajebiscie slodkie vera, vera gdzie jestes .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankowe pole
mialam dzis opisac jaki jest moj ksiaze , ale nie mam czasu bo zaraz u mnie bedzie i znow dziki sex sie szykuje :D pippa tak trzymaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippa
przeciez burak opasowy jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippa
a tobie zal doope sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippa
moze to i ma sens , szkoda mu ze nie moze sie pobawic zajebiaszczym kootasem ar ar ar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankowe pole
mrrr bylo zajebiscie i czego mam zalowac ? ze facet wie po co ma sprzet i wie jak go zagospodarowac? zaraz powtorka , wiec spadam , ahoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippa
tobie tez zazdrosc zzera doopsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippa
tak! zazdroscisz ze ciebie nikty nie wydyma na maksa i porzadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim
Zastanawiające :D Jak łatwo można przejśc z pierdolę się z kochankiem do .... "a ty słuchasz ICH TROJE" Juken jak to wytrzymujesz ja już jestem zmęczony. :D Uwielbiam te dobre rady -Jak tobie źle to odejdź :D takie rzeczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippa
kalim witaj swojska duszo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim
sasanka :P poważnie było aż tak dobrze?? Z moich wyliczeń wyszło że byłaś na mrrrru 116 minut zakładając że ostatnio rzeczą było napisanie na forum że wychodzisz a pierwszą że już jesteś to jakoś cholernie krótko to mru trwało. swoją drogą to idiotyczne opowiadac się na cafe że wychodzisz się rżną :D Do sąsiada chodzisz? To jeszcze miało by sens :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim
powiedziałbym witaj pipko :D ale jakoś to nie przechodzi bo żadnej nie wiedział od tygodni:P Żona twardo mówi (słowa GANDALFA) NIE PRZEJDZIESZ (moria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankowe pole
kalim on w3lasnie do mnie przyjechal w tym momencie co pisalam ze znikam sex byla ekscytujaco-za.jebisty, w sumie jak zawsze (69 musi byc zawsze) po jakims czasie powtorka , czyli podwojnia przyjemnosc.......a noc jeszcze dluga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasankowe pole.... gratuluję, że się z tym masz odwagę obnosić na forum:) Wyjdz z tym na ulice i pochwal się ludziom w oczy, co? :) Ty masz księcia mówisz? Bo może stały partner to klucha? Sama wybrałaś takiego to i do zdray Cię pokusiło. Ja księcia wybralam na starcie i nie muszę zdradzac:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankowe pole
no i znikam bo on znow chce mrau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no i że też tak skaczesz pomiędzy komputerem i swoim księciem:) Jakby tam był u Ciebie, to byś tutaj czasu nie traciła, tylko poświęciła go jemu, tak więc... super naprawdę:) Też się cieszę, ze dradzasz, o ile zdradzasz i o ile to ksiąze, a nie jakiś tępy koks:) Powidziwiam poziom mentalności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankowe pole
faramuszka mi tez bylo niezle z moim mezem , ale jak sprobowalam z ksieciem to dopiero sie przekonalam co to znaczy dobbbbry sex dobranoc frustraci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atenaz
sasankowe pole ja też tak mam zaj****ty seks i ta adrenalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faramuszka to co tu robisz na tym forum ? uciekaj do ksiecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankowe pole
f cos tam zebys wiedziala ze to prawdziwy facet a do tego demon seksu jakich malo w pl ide bo czeka z boa na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim
sasanka litości :D mam tylko jedno pytanie czy ty sama wierzysz w to co mówisz? Jezeli tak to moze jest to jakaś jednostka chorobowa:D moze nawet masz szansę na refundację z NFZ zobacz, zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×