Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasankowe pole

zdradzam i jest mi z tym dobrze

Polecane posty

To trzeba było się wczesniej okreslic i szukac faceta pod względem pożycia seksualnego. ...heh...cieszysz dobrym sexem i ogłaszasz to incognito światu, rozbiąc ze swojego męza barana, który nie wie, że pod jednym dachem żyje z paranoiczną seksoholiczką. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalim Dla takich ludzi nie ma ratunku. Takich ludzi okresla się jako "bajkopisarze". Pisałam w poprzednim poście, że ona ściemnia, bo ja nie biegam do komputera by pisać posty, podczas wizyty mojego faceta:) A już w ogole podczas przerw między stosunkami. To naprawdę zabawne. Sasanka chyba nie przemyslała swojej strategii i legła ona w gruzach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sassanka nie udław się tym jego boa, bo jeszcze przecież posty z relacją musisz napisać:) haaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i prosze, sasanki nie ma, inni pochlebcy zamilki, czyli sama ze sobą pisała o swojej pseudo zdradzie? hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim
no chociaż z drugiej strony szybki numerek on kończy a ona biegnie do kuchni po fajki a przed tem zachacza o kompa zdając relację światu jak było fajnie... nie wróc jak było szybko kochana sasanko jak byś trafiła na mnie to jedyną myślą jaką byś miała to zając wygodną horyzontalną pozycję i tak sobie leżec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dobra teoria Kalim:) Widocznie tam kiepsko i krótko, skoro tak kica do komputera, a w ludzkiej naturze lezy przeistaczac prawde w przekolorowaną prawdę, tak więc chyba nie trzeba czekac na relację jak to boa spenetrował to i owo, bo z bajek wyrosłyśmy kochana;) Pozdrawiam Kalim:) No i naszą sasankę:) Oby Cię ksiąze zadowolił na tyle, bys mogla setki postów o nim pisać:) Wszak tak miło się czyta o ty dzikim seksie i męży słabeuszu, któremu współczuje zeszmaciałej. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalim
faramuszko ja bym nie był tak ostry może dlatego że sam święty nie jestem mnie tylko bawi ta potrzeba by ktoś zwrócił uwagę Bajka nie bajka szkoda że trzeba się chwalic kiedy tak naprawdę nie ma czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i nie trzeba ostro, ale jak inaczej do takiej? Mam pogłaskać po głowie i powiedzieć: fajne masz wyimaginowane życie dziewczynko? heh:) no nic tylko złapać się za głowę i niedowierzać kobiecej głupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasankowe pole
a piszcie co sobie chcecie, filozofii wielcy hehehehe zazdrosc przez was przemawia. spedzilam kilka cudownych dni z moim X , wiec dlatego nie mialam czasu tutaj zagladac . :P a wam zal doope sciska ze ktos moze miec bajeczne zycie , zamiast szarego , dlugiego i do dupy :D pozdrawiam wszystkich flustratow a.h.o.j !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylejaki
tez bym zdradzal jakbym mial z kim , ale zadna manie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takise
a zdradzasz z kazdym czy tylko z tym jednym ? jak z kazdym to ja chetny jestem na jakies bzykanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpalacz
Tak . Na miejscu tego rogacza twojego męża obił bym ci pysk i wywalił z domu na zbity ryj .Wtedy miała byś upojne chwile .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×