Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość garnierkaaaaa

ŻrĘ JaK ŚwInIa, czas na DIETE 29 MAJA KTO ZE MNĄ??????????

Polecane posty

Gość garnierkaaaaa

Wzielam sie od dzis za siebie, jestem zapasiona, trzese sie cala jak sie ruszam, chodze od roku na silownie, duzo cwicze,ale co z tego jak ociekam tluszczem jak galareta:/ Najpierw musze schudnac dieta a potem bede sie rzezbic, najbardziej zalezy mi na brzuchu,a nie moge go cwiczyc #@$#%%% :/ Dzis zjadlam platki z jogurtem, na obiad wode z zupy z kasza gryczana, do konca dnia bede jesc tylko kasze z ta zupa. OD dzisiaj zero chleba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhdaskjdf
a ile masz lat?wiek?waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona......
...ja się chętnie przyłącze bo tez mam problem może nie z wagą ale z jedzeniem. Zre jak świnia a byłam na diecie i jesli tak dalej pojdzie efekt jojo murowany. Chetnie też pocwicze bo moze i schudłam ale chciałabym poprawic głównie brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie się przyłączę :) Z tym, że jestem na diecie od 16maja i w ciągu tych 2tygodni schudłam prawie 3kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona......
Asia666144 a na jakiej jestes diecie? A moze masz jakies sprawdzone ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie na żadnej. Ograniczyłam jedzenie do minimum, piję dużo dużo wody i 2 razy w ciągu dnia pije herbatke zieloną (ponoć pomocna w odchudzaniu) nie jem WOGÓLE słodyczy. Jeśli jestem głodna to jem owoce, jogurt albo jakiegoś wafla ryżowego. Jem jeden ciepły posiłek w ciągu dnia, czyli obiad. A co najważniejsze to ćwiczę. Nie dużo około 20minut dziennie. Widzę, że ćwiczenia naprawde dużo dają ;) także kobietki zabierajmy się do zrzucenia zbędnych kilogramów!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję linki na ćwiczenia, które robię http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-odchudzajace/domowe-cwiczenia-odchudzajace/ robię ćwiczenie nr 1, 2 i 3 z tym, że nożyc nie wykonuję tyle czasu ile tam pisze bo to za długo!! Robię tyle ile daję rade. Oprócz tego robię krążenie biodrami, tak jak przy kręceniu hula hop tylko że bez niego :D czytałam że to ćwiczenie pozwala pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic bioder i brzucha ;) a ja właśnie najbardziej chcę schudnąć z brzuszka, tzw. boczków i ud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najedzona... a ile kilogramów masz do zrzucenia?? ja to bym chciała jeszcze ze 3 kilogramki zrzucić :) Myślę że moje wcześniejsze porady się przydadzą ;) piszcie o swoich postępach!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkaaaaa
mam 25 lat, waga 74 kilo:/ 172 cm wzrostu :/:/ Asia ja tez slodyczy nie jem, ogolnie to juz schudlam 14 kilo,ale chce zrzucic jeszcze z 8 conajmniej, chociaz niewazne ile,chodzi mi o to,zeby brzuch byl plaksi a nie wystajacy,trzesacy sie beben :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkaaaaa
ide odkurzyc,zawsze to kilka kalorii mniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela.
Ja również przechodzę na dietę od jutra! JEST 60kg chce :50 wzrost 170 cm.. a jak zwalczyć napady głodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkaaaaa
ja chce zwalczac napady glodu jedzeniem - tzn jem co 2-3 godziny i w zwiazku z tym nie bede glodna,zadnych napadow,kompulsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona......
...własnie napady głody jak z nimi walczyć ja to czasamoi mysle ze zyje po to by jesc a nie odwrotnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona......
w sumie to zalezy mi bardziej na wyrzeźbieniu sylwetki niz na schudnieciu, ale wydaje mi sie ze te bedzie gorsze niz dieta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkaaaaa
najedzona - a masz w czym rzezbic? zazdroszcze, ja mam jeszcze za duzo tłuszczu, ja przekonalam sie do silowni i z checia bym sie juz rzezbila, ale niesttey na razie musze schudnac dietą i aerobami :( oczywiscie silowo tez cwicze, ale to bardziej na wzmocnienie, bo gdybym teraz jeszcze miesnie wyrobila,to wygladalbym na grubsza. Oczywiscie rzezbienie to nie taka prosta sprawa, ale marzę, ze dojde do takiego momentu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona......
szczerze to nie wiem ale wydaje mi sie ze mam skoro na brzuchu juz mi lekko miesnie widac :p ale ja sie w sumie nie znam :p no jak bym jeszcze schudła to wyglądałabym jak anorektyczka. Ogólnie ludzie juz gadają ze sie zamożyłam wiecie jak to na wsi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkaaaaaa
no to kochana, skoro juz nie chcesz chudnac to ustaw sobie zdrowe odzywianie,sporo bialka,ale tez i tluszcze, weglowodany itd i mozesz spokojnie zaczac rzezbic z ciezarami!!!zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzona......
...serio to fajnie mam nadzieje ze mi samozaparcia wystarczy hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkaaaaa no to gratuluję jak już tyle kilogramów zrzuciłaś!! :) na pewno uda Ci się schudnąć te 8 kilo ;) a jak u Ciebie wygląda dieta?? jakieś ćwiczenia?? Ja najbardziej skupiam się na ćwiczeniach na brzuch i uda :) Ważyłam 63kg teraz 60. Chciałabym schudnąć do 57, 55 kg ale wiem,że trzeba przy tym dużo samozaparcia i silnej woli!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkaaaaaa
Asiu - cwiczenia przede wszystkim,silowni prawie codziennie,ale same cwiczenia bez diety nic nie daja,staralam sie jesc zdrowo,zadmych kopenhaskich,dukanow itd,co 3 godziny,warzywa,kurczak,owoce,jogurty,otreby itditp.Dzisiaj ndietka bardzo dobrze,silownia zaliczona,a wieczorem na rower:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka a może znasz jakieś dobre ćwiczenia na pozbycie się tłuszczyka z brzucha i na tzw. boczki?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkaaaaa
z tego co wiem, to nie da sie zrzucic tluszczu z wybranych partii, cialo chudnie rownomiernie,niestety zazwyczaj to,co chcemy zeby schudlo, chudnie ostatnie:P Na zrzucenie cwiczenia aerobowe i dieta, silowe wzmocnia miesnie,ale jesli bedzie tluszcz to nie bedzie nic widac, wrecz moga wygladac te partie na wieksze, bo spuchniete miesnie "wypchnal" tluszcz. Takze robienie milionow brzuszkow nic nie da, najlepiej aeroby a podstawa to dieta. Ja dzis jezdzilam 5 godzin na rowerze,myslalam ze umre z goraca i zmeczenia,ale przezylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam za bardzo możliwości żeby biegać czy jeździć na rowerze czytałam troche o ćwiczeniach aerobowych :) ale mam w domu skakankę ;) czy skakanie na skakance będzie coś dawało?? Jak myślisz garnierkaaaaa?? Proszę o rade.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkaaaaa
hmm skakanka to raz na jakis czas, obciaza kolana poza tym dlugo sie nie da tak skakac, jezeli masz czas na skakanie, to rownie dobrze masz czas zeby wyjsc z domu i zaczac marszobiegi lub bieganie(zalezy od kondycji,ale lepiej zaczynac od marszow) no i silownia, bez niej to slaaabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak właśnie myślałam, że skakanka to nie codziennie ale przynajmniej 3 razy w tygodniu..... już jakiś czas temu próbowałam troche poskakać na skakance ale długo nie wytrzymałam, nie mam kondycji :/ w sumie to dużo się ruszam przed obiadem wychodzę z moim półtorarocznym synkiem na spacery, po południu też wychodzimy więc jestem cały czas w ruchu ;) jak na razie to bede sie trzymała moich ćwiczeń i zobaczymy....... siłownia odpada :/ ide teraz poćwiczyć póki śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×