Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka_Z_86

Fotograf - okolice Lubania

Polecane posty

Poszukujemy fotografa z okolic Lubania ( woj. dolnośląskie) na ślub oraz wesel. Interesuje nas również sesja ślubna inna niż dzień wesela ( 01 październik 2011) Prosimy o polecenie kogoś dobrego oraz oczywiście taniego. Najlepiej kontakt ( przede wszystkim meile i strony internetowe) Dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agnieszka_Z_86
Po co rejestrujesz się na czarno, aby zadać takie pytanie? Pewnie zaraz pojawia się wpisy polecające jakiegoś ,,SUPER" fotografa. Zawsze zastanawiam się, czemu niektórzy uważają innych za kretynów, kiedy ich iloraz inteligencji jest na poziomie 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nie wiem o co CI chodzi, no to forum zarejstorwałam sie tlyko po to aby dowiedziec się kilku interesujących nas tematów i nic więcej. Jeden z nich to fotograf. A Ty nie musisz mnie obrażać tlyko dlatego że masz gorszy dzień. Chyba po to są fora, żeby sobie pomagać?! Poza tym to, ze komuś się dana rzecz podoba nie oznacza że mi też będzie. Wiec jeśli masz obrażąć innych uzytkowników, to może lepiej zrezygnuj z czytania wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej majka
Fora są najczęściej dla niecudacznych panienek które o wszystko muszą się pytać ,,zaufanych i wiarygodnych" koleżanek, kolegów i ,, przyjaciół" z forum internetowego. Dziwne że tu potrafią sklecić kilka zdań a mają problemy z wpisaniem odpowiedniej frazy w googlach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko - tylko po co tu wchodzisz skoro forum jest zbędne? To że kogoś o coś pytam ( fotograf) nie oznacza że w ciemno go wezmę. Sami wchodzą,a innym obrażają ... . Ale chyba temat musiał kogoś zainteresować skoro wszedł, a na dodatek odpisał ... . Jakby mnie coś nie interesowało, to nie wchodziłabym, a tym bardziej bym nie odpisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×