Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

wczoraj pękło mi serce

Polecane posty

Gość a ja wiem co
Pakt uważam za podpisany :p rozstana będzie dobrze, bądź twarda :-) jak revolver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz... jak ja sie beznadziejnie czuje... mi peklo dzisiaj. jak ja mam je do cholery zlozyc spowrotem.. i w ogole jak ludzie to robia ze sa szczesliwi w zwiazkach i im sie udaje? jak oni to k robia? widzisz ....gorzej mają tacy jak ja....zamarznięci pokryci lodem , będący w kilku "związkach"...to powoduje wiele stanów zawałowych i podwyższonego ciśnienia we krwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem co
Szanowny sir Aleks żuł gumę(jak zwykle) i ręce mu się trzęsły(jak zwykle) ja bym się doszukiwała przyczyn tego stanu rzeczy raczej w jego uzależnieniach, a ty gupi prawie płakałeś :-p ach ten testosteron na boisku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozstana
ja chcialabym byc zamarznieta i pokryta lodem, przynajmniej nie musialabym sie meczyc na tym swiecie z tymi zwiazkami, milosciami, w ktore juz prawie nie wierze, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakt uważam za podpisany pakt z kolejnym diabłem....muszę znaleźć teczkę z odpowiednią literą imienia na początku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem co
już widzę te stosy paktów w twojej domowej biblioteczce, kolejki diabłów pod drzwiami...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny sir Aleks żuł gumę(jak zwykle) i ręce mu się trzęsły(jak zwykle) ja bym się doszukiwała przyczyn tego stanu rzeczy raczej w jego uzależnieniach, a ty gupi prawie płakałeś to jest miłość a jakieś babskie "uzależnienie" :O nie denerwuj mnie... nie jestem aż tak gupi , by nie widzieć prawdziwych uczuć, zamiast mechaniki... ach ten testosteron na boisku achh ten brak logiki oglądania footballu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już widzę te stosy paktów w twojej domowej biblioteczce, kolejki diabłów pod drzwiami... diabły nie stoją pod drzwiami....wiec już ich nie widzisz....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialabym byc zamarznieta i pokryta lodem, przynajmniej nie musialabym sie meczyc na tym swiecie z tymi zwiazkami, milosciami, w ktore juz prawie nie wierze, itp.. na pewno byś nie chciała...bo tylko człowiek o silnych uczuciach moze byc pokryty lodem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na imię Justynka:)
mi peka co rusz. Idzie sie przyzwyczaic ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem co
revolver nie podoba mi się to, że mówisz tak jakbyś miał jeszcze jakieś serce. Pozwól, że w tematach o uczuciach ja będę się wypowiadała za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem co
Justynka kibicujesz drużynie która notorycznie przegrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver nie podoba mi się to, że mówisz tak jakbyś miał jeszcze jakieś serce. Pozwól, że w tematach o uczuciach ja będę się wypowiadała za Ciebie! no serca nie mam ...musi się zmontować na nowo...więc "płyń" za mnie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem co
Ja jako znawca kobiecych serc powiem wam Kocham Was wszystkie :) i jak mi wyszedł debiut ? :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×