Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jemyjamjym

Jak z tego wybrnąć? dawno nie byłem w tak przypałowej sytuacji

Polecane posty

Gość jemyjamjym

Od jakiegoś czasu świruje do pewnej panienki, spotykamy się po zajęciach i ogólnie jest git.. niestety jeszcze jej nie kułem tak czy tak, wczoraj wieczorem popiłem i tradycyjnie zaczałem do niej smsy pisać.. jednoczesnie tez z kolega smsowałem na temat meczu Barca-ManU to mój bliski kolega z którym czesto sobie zartujemy dosyć świnsko itp no i tam mile smsy z moją koleżanką wszystko git i w miedzy czasie swinskie smsy z kolegą... i niestety, ale palnąłem fest gapę.. pisząc do kolegi, dosłownie cytuję : "Haha jak Barca wygra to robisz mi loda suko :D" wysłałem to do mojej koleżanki... :O zdajecie sobie sprawe? ona odczytała to tak jakbym to ja do niej pisał.. raz, że 'lodzik' a dwa 'suko' kurwa.. dostałem tylko zwrotnego smsa od niej coś w stylu "myślałem, że jestes inny.. zegnam" i koniec, od razu do niej chciałem zadzwonic wyjaśnić akcje, ale nie odebrała tel. i od tamtej pory mam z nią ciszę.. kurwa jak to załagodzić?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemyjamjym
a żeby było śmieszniej to sms wcześniej od niej to było właśnie pytanie komu kibicuje w owym meczu... wiec wszystko sie kurewsko zgrało ja jebe, pisze do niej na gg ale udaje, ze jej nie ma i siedzi pewnie na niewidocznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biskuip
rżnij tą kurwe analnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre.............
Bukiet kwiatow obowiazkowo. No i mecz ja smsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkana
buhahah ja bym sie wkurwila ostro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgerrewrew
chyba żartujesz? taka z niej cnota? w pierwszym momencie może też by mnie zszokowało, ale gdybyś to wyjaśnił, to miałabym niezłą polewkę. Śmieszna historia :D Laska jest walnięta./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemyjamjym
Jak narazie to nawet nie mam z nią kontaktu :O próbowałem wczoraj 3x do niej zadzwonić ale nie odbierała.. a dzisiaj już na 2 smsy nie odpisała, na gg jest niedostepna (pewnie siedzi na niewidocznym i udaję że jej nie ma) kurwa załamka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auhfsdiodfhi
Jak jej pokazesz historie smsow w telefonie z tym kolega to powinna uwierzyc ze to do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemyjamjym
o haha wlasnie mi napisała smsa "po prostu nie mam ochoty narazie z toba rozmawiac, a nawet jesli to bylo do kolegi to fajnie macie... " ee ona chyba jakas przyjebana jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligo bank
napisz jej poprostu jaka była sytuacja i poczekaj czy sie odezwie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgerrewrew
no, przyjebana Ja "suko" mówię czasami do koleżanki, albo nawet do kumpla, ale jakoś wszyscy rozumieją ze to żarty... a ta laska jest strasznie przewrażliwiona.. teraz pewnie na serio wierzy że wy sobie po meczu zawsze loda robicie :O chcesz spędzać czas z babą która nie ma za grosz poczucia humoru? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemyjamjem
chyba ją olewam.. na chuj mi laska bez poczucia humoru i waląca o byle co focha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"myślałem, że jestes inny.. zegnam" To ona jest płci męskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może on gra w innej
drużynie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty jestes przyjebany jak
to mowisz.u mnie facet bylby spalony nie tylko bo do mnie takiego smsa wyslal,ale ze ma taka gadke kurwa co to ma znaczyc ze do kolegi piszesz ze suko bedziesz mi loda robic?? a tak w ogole to wyglada mi to na prowo,bo ciezko o takiego cwelucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podchodź do tego tak poważnie. Zbagatelizuj problem i podejdź z poczuciem humoru. Ja bym napisał, że to było do kolegi i żeby dała spokój bo zwyczajnie się pomyliłeś. Że nie jesteś takim tępakiem, żeby napisać coś takiego kobiecie. Wiem, że jesteś wkurzona ale to był jedynie fatalny zbieg okoliczności. Zależy mi na Tobie i mam nadzieję, że wiesz, że nigdy bym się do Ciebie nie zwrócił tak. A to jak się gada między kolegami to jest normalne i żaden facet się nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty jestes przyjebany jak
nie wiem w jakich kregach facetowi mowi >:zrobisz mi loda suko. co za patologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×