Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nowalijka_nowa

Klimatyzacja w aucie

Polecane posty

Gość gość
My też montowaliśmy klimę w tej firmie www.gastal.wroclaw.pl i nie żałujemy. Klimatyzacja jest zamontowana super i super sie sprawdza. Nic sie nie zacina, nic nie śmierdzi - pamiętamy o jej czyszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem okazję montować klimatyzację w tym punkcie www.gastal.wroclaw.pl i jestem w 100% zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy się na serwis klimatyzacji w www.mechanika-opole.pl. Szybko zamontowali nam klimatyzację w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając rekomendacje, udałem się po klimatyzacje, a potem tkże jej serwisowanie do www.gastal.wroclaw.pl. Jestem zadowolona, bo obsługa bardzo sprawna, miła i pomocna. A sama klimatyzacja sprawdza się tak dobrze, że nie wyobrażam sobie już jej nie mieć, zwłaszcza w letnie, upalne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w okolicach Trójmiasta i chcecie zadbać o klimatyzacje w swoich autach to polecam wam wybrać się do warsztatu www.eurocarexpert.pl, który znajduje się w Gdyni. Zajmują się tam serwisowaniem i czyszczeniem klimatyzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie dobry jest Auto Serwis Skoda http://skoda-pogwarancyjnie.pl/oferta-warsztatu,obsluga-klimatyzacji.html Maja pełen serwis klimatyzacji - diagnostyka, napełnienie czynnikiem chłodzącym, ozonowanie. Cenowo też w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrego serwisu gdzie będzie można skorzystać z usług czyszczenia klimatyzacji i nie tylko to warto wejść na stronę tego warsztatu http://www.serwis.pit-stop-poznan.pl. Firma zajmie się profesjonalnie również wymianą opon , czyszczeniem tapicerki samochodowej i tym podobne - wszystkie usługi w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby działała dobrze i nie przynosiła więcej szkód niż korzyści to trzeba po prostu zainwestować w dobrą klimatyzację, a poza tym należy o nią odpowiednio dbać. Serwisować ją, a poza tym odgrzybuać. Polecam http://www.centralklim.com/ mają świetne metody działania i zawsze jak mam problem to zgłaszam się do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie najlepiej czyścić klimę? jestem z okolic katów wrocławskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek

Ja jestem z okolic Wadowic i w tym roku pogoda zmusiła mnie do założenia klimatyzacji w aucie. Nie jestem za montażem klimatyzacji ale  od kiedy jestem w ciąży bardzo źle znoszę  upały i droga do domu z pracy i z powrotem to koszmar.  Zgłosiłam się do CentralKlim i bez problemu założyli mi klimatyzację i teraz już się tak nie męczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, werkyz00 napisał:

polecam usługi dpfsmolna.pl

Aż tacy słabi są, że potrzebują kryptoreklamy na forach? Dobre warsztaty nie mają terminów na miesiąc do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×