Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gryzzelda

poleccie jakas lekka lekture na letnie wieczory

Polecane posty

Hej dziewczyny, poleccie jakas fajna lekture na letnie wieczory. W zasadzie bez roznicy jaki gatunek, byleby sie dobrze czytalo i nie bylo ostatnim stekiem bzdur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam ksiazki
i szczerze moge ci polecic "jezdziec miedziany" to pierwsza czesc .kolejne to "tatiana i aleksander " i trzecia"ogrod letni" .goraco polecam kazdemu.jestem przekonana ze ci sie spodoba.to taka ksiazka ,ktora po przeczytaniu nie zapomnisz szybko.o tej ksiazce bedziesz jeszcze dlugo myslala:) kazda moja kolezanka ktora ja przeczytala ma takie zdanie:):):) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam bardzo Tobie...
"Cos pozyczonego" i druga czesc to "cos niebieskiego" Emily Giffin, Katarzyny Grocholi - "przegryzc dzdzownice". To ostatnio co pochlonelam. Fajne, lekko sie czyta, z pomyslem, watkiem, do przemyslenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam ksiazki
jesli cie przekonalam i przeczytasz to napisz prosze jak wrazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ostatnich przeczytanych: Tanaya Valko- Arabska żona i druga częśc Arabska córka, emmanuel Schmitt - "trucicielka" i "tektonika uczuć", emma donoghue "Pokój" . Wszystkie dobrze napisane w sam raz na relaks wieczorem, połknełam je w całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zapisalam tytuly i bede czytac po kolei :) zobaczymy co to. Ogolnie za duzoczasu na czytanie nie mam, wiec tez ksiazek nie pochalnaim tonami, ale codziennie staram sie przeczytac choc kilka stron zanim odpadne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Haruki Murakami...
na przykład, bo się dobrze czyta i człowiek mądrze pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś Haruki Murakami...
Fajnie pisze jeszcze Milan Kundera i Bohumil Hrabal oraz Arundhati Roy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cos pozyczonego" i druga czesc- najlepsza ksiazka z tego gatunku jaka przeczytalam do tej pory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafka nad morzem Murakami
I jeszcze przykładowy cytat na "zachęciny": "Your heart is like a great river after a long spell of rain, spilling over its banks. All signposts that once stood on the ground are gone, inundated and carried away by that rush of water. And still the rain beats down on the surface of the river. Every time you see a flood like that on the news you tell yourself: That's it. That's my heart." 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Toma Egelanda: "Straznicy przymierza" i "Spirala". Jak masz ochote szlifowac jezyk to w oryginale po norwesku ;), ale sa tez polskie tlumaczenia. Swietne ksiazki przygodowo-historyczno-kryminalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Polecam powieści Amelie Nothomb. Krótkie, wciągają i dobrze się czytają, a nie są totalną kichą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jeszcze raz dzieki za propozycje :) i ciesze sie ze jeszcze mnie niektorzy kojarza na kafe ;) I Frau Doktor to ja bede przy sprzyjajacym wietrze za 3 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabliczxxx
Poczwarka - Dorota Terakowska (młode, zamożne, wykształcone małżeństwo, spełnieniem ich ambicji i planów na przyszłość ma stać się dziecko. Jednak jego narodziny okazują się ruiną, nie realizacją marzeń: dziewczynka ma zespół Downa w wyjątkowo ciężkiej postaci) Ta książkę przeczytałam doslownie jednym tchem, polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam Tobie
nie wierze ze z tylu babek na kafe i tylu ksiazek na swiecie ktos polecil ta co ja - cos pozyczonego- i druga czesc - cos niebieskiego - To sie czyta :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cień wiatru" polecam piękne . A potem tak jakby kontynuacje - "Gra Anioła" . Autor - Carlos Ruiz Zafón .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe, wlaczyl mi sie glupi zart kafeteryjny ;D lekką- te robione z makulatury są lekkie ;D Spoko jest AWARIA UCZUĆ ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No to przeczywalam ta Emily Griffin i jestem zalamana :( ta ksiazka to jakas masakra! Komedia romantyczna klasy C zapisana na 300 stronach. Po pierwszym rozdziale bylo wiadomo jak sie wszystko skonczy, fabula beznadziejnie przewidywalna, a postacie beznadziejnie irytujace. Chcialam sie zabrac ze tego jezdzca miedzianego, ale po przeczytaniu kilku recenzji boje sie, ze to cos o podobnym trojkacie wiec na razie dam sobie spokoj, bo moge nie wytrzymac. Jednak zainteresowal mnie temat oblezonego Leningradu i znalazlam dosc ciekawa ksiazke na ten temat, niestety niedostepna online :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzmielina
wszystkie Marka Krajewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babymama
ja tez przeczytalam jezdzca miedzianego i jestem zachwycona.wszystkie trzy czasci....REWELACJA.nie jest to taki tandetny romans moim zdaniem. to po prostu trzeba przeczytac.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio pochłaniam książki Jodi Picoult - "Zagubiona przeszłość" - "Krucha jak lód" - "Bez mojej zgody" - "Świadectwo prawdy" - "W imię miłości" Naprawdę polecam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dom nad rozlewiskiem" "powroty nad rozlewisko" "miłość nas rozlewiskiem" książki są 100000000 razy lepsze od filmu. Naprawdę polecam - świetne książki - po sesji czytam od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ostatnio pochłaniam
wszystkie książki Alex Kavy Lubie dobrą akcje ;D A z takich mniej brutalnych mogę polecić "Ostatni harem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thillerowa
ja uwielbiam thilery , horrory i akcje z romantyzmem dlatego polecam ksiazki autorek; karin slaughter- thilery super lisa jackson- thiler i romanse sandra brown thilery i romanse joy fieldind -troche wszystkiego simon becket- thilery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thillerowa
przepraszam blad joy fielding:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babymama
jesli chodzi o dom nad rozlewiskiem i dalsze czesci....ledwo przelknelam ta ksiazke.przeczytalam bo zaczelam ale ciazko bylo mi ja skonczyc.jak dla mnie beznadziejna.ale to tylko moje zdanie:) ktos tu wspomnial " cien wiatru" ..cudowna ksiazka:) chociaz na poczatku mozna sie zniechecic ale po paru rozdzialach....:) moge polecic jeszcze "hrabia monte christo" gdybym wiedziala za czasow lektur ze taka super ksiazka to wczesniej bym ja przeczytala:) polecam rowniez serie Millenium. zajebisty kryminal,chociaz nie przepadam to ta jest dobra. no i podobal mi sie rowniez saga "zmierzch':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×