Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emerton

Szukam Gościa który uwiedzie laske za kase

Polecane posty

Gość gvebaebharbh
to może po prostu pokrój z nią cebule?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerton
ojoj w sumie pokrój z nią cebule rozbawiło mnie ale łzy mają lecieć z innego powodu was to bawi wszystko mnie wrecz przeciwnie szkoda ze wam sie to nie zdarzyło wtedy ja bym z was jaja robił o i to było by coś było by to fer wg was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbujemy ci tylko uzmysłowić jak głupi , żeby nie powiedzieć debilny jest twój pomysł . stracisz czas , pieniądze a mozę nawet i kolegów żeby zyskać co ? koledzy w ogóle wiedzą ,ze chcesz ich pieniadze rozdawać jakiemuś gościowi ,zeby sie zbawił z panienką na której im zależało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ
skoro laska taka cwana to jak bym ją przebzykał zrobił zdjęcia i ją zostawił to w odwecie by mnie do sądu pozwała, zrobiła obdukcję i o gwałt posądziła z tego co piszesz to ona głupia nie jest, ja znam takie panny są bardzo mściwe więc nie ma co pakować się w takie szambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerton
to teraz tak szczeze wg was co proponujęcie jakie rozwiązanie aby dać jej nauczkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym gwałtem to nie jest takie proste, bo lekarz potrafi rozpoznać po pochwie czy był normalny stosunek czy gwałt, chyba, że robiłoby się to w naprawdę brutalny sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest taka sytuacja ,zeby komukolwiek dawać " nauczki " ale żeby samemu sie czegoś nauczyć i wyciągać wnioski na przyszłość . Im szybciej koledzy a także i ty , bo widże ,ze jesteś współuzależniony otrząśniecie sie z tego i zapomnicie o tej sprawie tym lepiej . i na przyszłość - przespanie sie z kimś - to nie jest związek . Jak wam zależy tylko na sexie - to są odpowiedznie to tego przybytki , A z forsą jak widze nie będzie problemu , wieć sprawa rozwiązana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerton
ale szlak mnie trafia jak taka tempa laska sobie łazi i ma wszystko w d... a za seks płacic nie musze i tu nie o seks sie rozchodzi tylko o srodek co srodku si dzieje ale widze ze raczej tu nikt tego nie łapie trudno taki naród w polsce jest ze narzekać jest komu a do roboty wziąśc sie to nie ma komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerton
a kto jak nie ja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgd
o jakiej kwocie mowa ? nie przeliczajmy na dniwki tylko za zrobiona robite . ile oferujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgd
ile laska ma lat . spadam bede za 5 h napisz o co pytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ
fajna chociaż ta dupa bo nic o niej nie napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emerton
25 lat czy fajna to zalezy kto jaki ma gust ogólnie to nie w moim typie 18tys na reke po skonczonej robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffp[f[f
nikt ci nie uwierzy w takie oferty na jakism forum babskim a to co piszesz brzmi jak zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowa, rozumiem na piśmie, bo nikt nie jest tak głupi, żeby ryzykować, że jesteś jej alfonsem naganiaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffp[f[f
jasne ze tak kto sklada takie ofety z taka kase zarty jakies.po prostu ktos chcial sie wygadac .a tak to mysle ze albo taka dziewczyna poznac gdzie w internecie i nawiazac kontakt i go rozwijac albo na dyskotece przy alkocholu i rozrywce sprobowac i od czego sa tabletki gwaltu jak cos i mogoby sie udac bo jak inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ
też mi się wydaje że to beznadziejny "eksperyment socjologiczny" jakby facet miał konkretną propozycję to proponował by od razu ludziom z odpowiedniego województwa bo wątpię żeby ktoś jechał pół polski by wyruchać jakąś zdzirę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf fsdf
nie prosciej uzyc tych zdjec ktore laska wyslala koledze na poczte? rozesłac je po jej rodzinie i porozwieszac na miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf.......................
emerton skad ta laska jest moze bylbym chetny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymagająca
Czy ta dziewczyna jest z Wielkopolski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×