Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobieeee

kaszel u dziecka

Polecane posty

Gość taka sobieeee

mam takie moze głupie pytanie pomóżcie synek ma 4 lata od dwóch dni podaję mu w dzień flegaminę na kaszel ale jest to syrop który mozna podać do 17 .rozumiem że flegamina działą że kaszel suchy i męczący przeistacza się w morky.i tu mam pytanie do was kochane mamy.czy na noc mogę mu podac syrop który ma odwrotne działanie co flegamina ,by synek w nocy nie męczył sie kaszlem? pomóżcie jak u was to wygląda bo ja juz nie mam siły .z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieeee
nikt tak nie miał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama121212
ale flegamina jest na mokry kaszel nie na suchy. Mozesz japodawać wtedy, kiedy dziecko ma mokry kaszel żeby ułatwić odkrztuszanie wydzieliny. jeżeli jest to suchy kaszel podajesz leki przeciwkaszlowe- możesz je dawać także na noc. Taki syropek lub kropelki Sinecod, albo supremin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieeee
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama121212
proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak do tej pory nie mam problemów z inhalacją przez Novama Familino Pro. Porządny solidny atestowany inhalator i też trzeba przyznać że bardzo poręczny, nieskomplikowany w obsłudze jak najbardziej będę go polecała przy małych dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mogę mówić tylko o sobie ale mi bardzo fajnie służy Familino Pro. Inhalator z irygatorem, czyli mogę normalnie zrobić inhalację ale też wcześniej sobie udrożnić zatkany nos czy zawalone zatoki właśnie irygatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×