Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berbusia

*** jak ubrac 3 miesieczne dziecko w taka pogode ********* sama nie wiem

Polecane posty

wczoraj posluchalam mamy i ubralam jej kaftanik z dlugim rekawkiem, na to spiochy i przykrylam kocykiem, ale trochę się zgrzała. Nie wiem jak ją ubierać . W bodziaka się boję vbo o statnio się rozchorowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbghjvvvvvvvv
body na krotki rekawek, skarpetki. Jaj pójdziecie na spacer to zabierz lekki kocyk polarowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek ma 4,5 miesiąca i każdą drzemkę spędza na podwórku, gdy się przebudzi idziemy do domu coś przekąsić i sie trochę pobawić na macie i znów na podwórko. Tak do wieczora. W taki upał ma na sobie rampersa z krótkim rękawkiem lub bodziaka i krótkie spodenki. Gdy śpi okrywam go cienkim kocykiem, a wózek przykrywam siatką zabezpieczającą przed ukąszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy8miesięcy
Myślę,że trochę za grubo ubrałaś dziecko.Ja ubieram tak jak koleżanki wyżej pisały.Położna mi mówiła żeby ubierać dziecko tak jak sama siebie bym ubrała(oczywiście chodzi o warstwę ubrań):)Nigdy mała mi nie była chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dworzE można być długo
ale nie bezpośrednio na słońcu .i nie przegrzewaj dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam julkiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy samo body
z krotkim rekawiem - skarptki mozesz sobie darowac wez tylko lekki kocyk gdyby zrobilo sie chlodniej - choc watpie zebys go potrzebowala dzis - u mnie w cieniu jest ponad 30 st - i tak bym dziecko ubrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×