Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stary a głupi i nieobeznany

Moja żona się odchudza

Polecane posty

Gość gość
a mozesz napisac jakies menu na 1 dzien lub 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netowa dziewczyna
Szkoda Stary,ze przepadłeś...brakuje mi Ciebie i Twego pisania.Pozdrtawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to był z***biaszczy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary a głupi i nieobeznany
Witam wszystkich serdecznie i przepraszam gorąco, że tak urwałem opowieść w pół słowa. Zdarzyło się wiele, może za wiele. W każdym razie, więcej złego niż dobrego. Czas nieubłaganie prze naprzód, zegar tyka, siwych włosów przybywa a pory roku zdają się być coraz krótsze, a ja, dureń stary, głupi i nieobeznany, będę już wkrótce pisał historię zupełnie inną. Nie wiem jeszcze, czy Wam się spodoba, nie wiem nawet, jak zacząć, ale tytuł mogę Wam podać już dziś. Moja żona się rozwodzi Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia, gdy mętlik w mej głowie się nieco zmniejszy i uznam, że mam siły, by zacząć opowieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna1982
czyli odchudzala sie dla kochanka przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam wszystko :-) I..... mogłabym Cię czytać i czytać :-) Więc pisz !!!! Na pewno nie jestem sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???????????? Gdzie jesteś ????????? Stary a głupi i nieobeznany ???????????¿??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netowa dziewczynać
Witaj stary głupi.... fajnie, że się odezwałeś.... o to małpa jedna, odchudzała się nie dla Ciebie!!! ale co tam nie załamuj się tego kwiatu pół światu, jak mówiła moja babcia. Pozdrawiam i wracajjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutno mi się strasznie zrobiło Autorze. Napisz co u Ciebie, czy wszystko się ułożyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary... co u Ciebie słychać nowego? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda,że nie piszesz co dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek267
U mnie moja narzeczona nie chciała się odchudzać,a miała straszną nadwagę postanowiłem,że sam jej coś zaproponuję kupiłem jej pod choinkę suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl jak otworzyła prezent to łzy jej poleciały i zrobiła się awantura bo przecież ja jej nie kocham,nie podoba mi się itp. A to są brednie bo kocham ją jaka jest i pokochałem ją właśnie okrąglejszą,ale to dla zdrowia... Musiałam miesiąc ją prosić by zaczęła przynajmniej i jak nie będzie rezultatów to przestanie i okazało się,że ten suplement jest idealny dla niej;) przestała podjadać,waga ładnie jej spadała bo akurat jest już 2 miesiące bez suplementacji i efektu jojo nie ma. A w 4 miesiące schudła 30kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda ciekawa co dalej
Hej, Twój pamiętnik czytałam ładnych parę lat i kilogramów temu. Dzisiaj przeglądając zakładki znalazłam ponownie Twoją historie. Piszesz jeszcze? jeśli tak to naprowadź mnie gdzie??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×