Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saguaro1990

01-06-11r- CZAS na ZMIANY - zapraszam! kto ze mną??

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Długo mnie nie było :( przed wyjazdem na ten miniony długi weekend zepsuł nam się komputer i nie miałam dostępu do internetu :/ później jak już mam kompa to długo szukałam tego topiku aż w koooońcu znalazłam!!! :D :) widze że jakoś tu ucichło :( weisse - jestem i nadal zamierzam kontynuować diete :) a jak u Ciebie?? Mi po tym weekendzie sie przytyło pół kilograma, ale nie poddaję się!! ;) teraz będę codziennie pisać :) pozdrawiam i piszcie coś kobietki :) ciekawe jak tam Ananas......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Długo mnie nie było :( przed wyjazdem na ten miniony długi weekend zepsuł nam się komputer i nie miałam dostępu do internetu :/ później jak już mam kompa to długo szukałam tego topiku aż w koooońcu znalazłam!!! :D :) widze że jakoś tu ucichło :( weisse - jestem i nadal zamierzam kontynuować diete :) a jak u Ciebie?? Mi po tym weekendzie sie przytyło pół kilograma, ale nie poddaję się!! ;) teraz będę codziennie pisać :) pozdrawiam i piszcie coś kobietki :) ciekawe jak tam Ananas......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana - myślę że zieloną herbatkę możesz sobie spokojnie pić ja piłam ją cały czas :) codziennie po dwie, oczywiście bez cukru ;) a właśnie muszę sobie kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tu pustka.... Wróciła. W Gdańsku przeszłam dalej, w Szczecinie również. Wrocław niestety nie... miałam 280 pkt a od 300 sie przechodziło.... Żal mi, ale może tak miało być. Znów przytyłam i to sporo. Ciotka we mnie wpychała w Szczecinie, ale powoli wrócę do siebie. A no i maturę zdałam:P Boże mam 21 lat i maturę dopiero pisałam, no ale wybrałam sobie 4letnie liceum plastyczne i rok w uk nauki... No i sie przeciągnęło... Co u was? Czemu milczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ananasku - moje gratulacje!! :) widzisz a tak się bałaś i stresowałaś :D a jest OK :) rzeczywiście tutaj baardzo ucichło :( a było tak miło prawda?? Ja staram się kontynuować moją diete i ograniczenie jedzenia :P pije herbate zieloną ;) chociaż ostatnio pozwoliłam sobie na wafelka w czekoladzie i pare kostek czekolady ;) ale było pyyycha!!! :) jak na razie to znów daję sobie spokój ze słodyczami :) ćwiczonka co drugi dzień robię. Szukam teraz jakiś innych ćwiczeń, tamte muszę przyznać, że mi się znudziły :D interesują mnie ćwiczenia na boczki, brzuch i uda :) poszperam w necie i zobaczymy ;) Piszcie dziewczyny częściej!!!! Było tak ciekawie a teraz pustka :( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem i będę chyba... Ale co z resztą? Czyżbyście umarły? To że przestałyście dietować nie oznacza,że macie zamilknąć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co u was? ja sie od razu pochwale,ze ladnie mi idzie z odchudzaniem.Nie stosuje zadnej specjalnej dietyi chudne. A to przez tabletki antykoncepcyjne.Zeszlo mi juz ok 5 kilogramow.Jeszcze musze sobie wymodelowac cialoi bede miala figure na lato jak znalazl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×