Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saguaro1990

01-06-11r- CZAS na ZMIANY - zapraszam! kto ze mną??

Polecane posty

no to zaczynam.Maz oglada mecz a ja siedze jak ten kolek.... elodi-to zle zrozumialam z tym chlebem.A co to ten chrupki chleb?czy chrupki same? wrzuc linka-specjalnie dla mnie:) elodi-mnie jakos nie kusi wazenie sie. kiedys tak...ale teraz tak jakos naluzie podchodze do tego.. asia-i jak samopoczucie? oo buraczki!jeszcze mialam kilka od mamy,prost z PL-to zrobilam barszcz ostatnio:)http://f.kafeteria.pl/nowy.php?id_p=4846500 asia-mnie tak samo jakos moja waga niekreci i sie nie waze. aisa-baba w ciazy i baba przed miesiaczka to prawie to samo-przynajmniej jesli o apetyt chodzi:) dorotunia-ja te dzis cos na cytryne mialam ochote-ale tak jesc na zywca uuu to dla mnie hard core! pije z woda mineralna-wersja lajtowa. zgadzam sie z toba-nie co jemy tylko jak! dorotunia-chetnie cos napisze na temat cwiczen,jutro bede miala chwilke-tylko napisz na jaka partie miesni badz :tluszczu:cie interesuja:) saguaro-wreszcie sie odezwalas-zalozycielko topiku!pisz co u ciebie,jak widzisz troche sie nas tutaj odnalazlo do wspolnego odchudzania:) ananasku-jutro bede trzymac kciuki i pojutrze tez.trzymaj sie i nie daj sie zjesc nerwom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weisse - u mnie samopoczucie już lepiej ;) tym bardziej, że wypiłam dwa drinki :D mój mąż podobnie jak Twój oglądał mecz i jakoś dałam skusić ..... :D A buraczki to nie jadłam świeże tylko ze słoiczka, ale były pyyyycha!! Dobrej nocy i do jutra!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb chrupki typu wasa, ja kupuje w biedronce, kromka ma chyba 22,5 kcal, moze wasa jest lepsza w smaku ale sporo drozsza:D http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://static.ilewazy.pl/wp-content/uploads/chleb-chrupki-zytni-kromka-7g.jpg&imgrefurl=http://www.ilewazy.pl/kromka-pieczywa-chrupkiego&usg=__DokU_0Bk_HTwuNjdzH_WScXkMys=&h=366&w=593&sz=59&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=4dqQ50OEsZaCLM:&tbnh=115&tbnw=187&ei=hZnxTcKZG4aFswbA-M2IBw&prev=/search%3Fq%3Dchleb%2Bchrupki%2Bbiedronka%26um%3D1%26hl%3Dpl%26rlz%3D1T4ASUT_pl___PL408%26biw%3D1345%26bih%3D581%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=138&page=1&ndsp=18&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=72&ty=49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam asia-drinki to najlepsze lekarstwo na wszelakie choroby:)odkazisz sobie organizm i po krzyku. a co do meczu-chyba niewarto bylo ogladac.polacy samobojcza sobie strzelili echhh elodi-acha,juz wiem! jasne,ze nie musi byc wasa!znam tez z innych firm i dobrze smakuja. ananas pewnie sie teraz niezle denerwuje! ja dzis duzo nie planuje,nie wiem co bede jesc.mamy dzis zabiegany dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Big Beautiful Women Projekt. Niesamowicie zaskakujące odkrycie tego co oczywiste! Nie ma kobiet brzydkich...są tylko nie wierzące we własne piękno, atrakcyjność i przygniecione krążącym w społeczeństwie stereotypem ...TAKICH FOTEK NIKT BY SIĘ NIE POWSTYDZIŁ !!! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/57/big-beautiful-women-projekt-niesamowicie-zaskakujace-odkrycie-tego-co-oczywiste.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Weisse - miałaś rację :D chyba sobie odkaziłam organizm, gardełko już nie boli :) Robię te krokiety, troche roboty przy tym ale później będzie przyjemność jedzenia ;) A dla synka zrobię na słodko, naleśnika z dżemem truskawkowym :) Elodi - ja też biorę w biedronce ale nie chrupki typu wasa tylko wafle ryżowe, są bardzo dobre. Tamte, które Ty kupujesz przyklejają mi się do zębów :D Zrobię co mam zrobić i na spacer z synkiem :) miłego dnia!! Ananas - będę trzymać kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, wiem o czym mowisz, ja mam po sniadaniu cale zeby w chlebie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wafle ryzowe nie przechodza mi przez gardlo, juz wole miec zeby w chlebie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki... weiss---- mIlego krokietowania.... cwiczenia o ktore mi chodzilo to na brzuch pupe boki i uda... ale znalazlam stronke z fajnymi - daja niezlego kopa (nie wiem nawet czy ktoras z was na tym forum wcesnij nie wrzcila tego linka) ja wlasnie siedze na rowerku i pedaluje sobie ostro... zostalo mi jeszcze 43 min... oj... ciezko.... mam taka slaba kondyche ze szok... dzis tez bede zalatana bo pare spraw trzeba pozalatwiac ... no i w koncu sie zwazyc... zachecilyscie mnie z tymi chlebkami... chyba bedzie trzeba zaskoczyco Polski sklep dzis i sie w nie zaopatrzyc... napiszxie prosze swoj dzienny grafik posilkow... co to bym mogla podpatrzec co na was dziala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananas - i jak Ci poszło?? Ja już po ćwiczonkach :) dziś też była skakanka 130 podskoków oczywiście z małymi przerwami na odpoczynek :) łazienka posprzątana.... później zabiorę się za odkurzanie w samochodzie. Dzisiaj trochę więcej ruchów :D nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bede za godzinke.ktora sie pisze na pogaduchy? nie koniecznieo diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elodi pewnie juz cie nie ma,szkoda:( saguaro-obys sie tylko konkretnie nie pochorowala!trzymam kciuki! a co do diety.zaczynaj od poczatku,kazdy dzien jest dobry na rozpoczecie diety. ananasku.trzymaj sie!sciskam mocno kciuki za ciebie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) ale zaraz też uciekam, coś się dzisiaj nie wyspałam.... :( Saguaro 1990 - wracaj szybko do zdrowia!! Oby Ci to przeziębienie minęło :) w końcu dieta czeka!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weisse - jutro nasz dzień :) stajemy na wagę. Ciekawa jestem ile tym razem pokaże..... apropo masz wagę elektroniczną czy normalna? Bo ja elektroniczną,nie wiem która lepsza :/ ważne żeby ważyć się cały czas na jednej wadze a nie na kilku (każda inaczej pokazuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze od jutra, ale strasznie mnie bolą zatoki :( lato, a ja sie tak doprawiłam, ale wiecie to przez te upały i siedzenie pod wiatrakiem :D:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga to 57.6 :/ temp 37.7 :( na sniadanie : -szklanka przegotowanego mleka i poł bułki suchej. -kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 63,nie wiem czy dobrze cz zle.za tydzien kolejne wazenie suagaro-na wieczor(jak nie bierzesz tabletek)wypij sobie grzanca-grzane wino,albo grzyne piwo.Albo tak jak asia-podlecz sie drinkami:) 37,7 rana brzmi nieciekawie:( u mnie na sniadanie hmmm jeszcze nic nie wymyslilam-nie wiem czy kawe czy herbate wypic. zjem resztki po synku-jak zostawi!bo widze,ze glodny jak wilk dzis jest. ciekawe jak tam ananasek. Trzymamy kciuki!I zyczymy powodzenia!slyszysz jak glosno krzyczymy??:) no,dziewczyny rzucajcie pomyslem na obiad.fasolowa za mna chodzi,ale maz nie lubi a synka moze brzuch w nocy bolec.takze....nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Weisse - no to ładnie :) zrzuciłaś 2 kilogramy. Gratuluję to dobry wynik!! Oby tak dalej ;) saguaro - no nieciekawa ta temperatura z rana :( kuruj się a spróbuj wieczorkiem wypić coś mocniejszego tak jak weisse radzi, mi ból gardła minął po 2 drinkach :D Trzymamy kciuki Ananasku!!! Napisz koniecznie dzisiaj jak Ci poszło?? :) Ja też już jestem po ważeniu, dzisiaj 58,6kg czyli w dół poszedł niecały kilogram (tydzień temu było 59,3) :/ tak myślałam, że teraz troche mniej zrzuce, jestem przed miesiączką i zbiera się woda w organizmie :( no ale ważne, że dalej waga idzie w dół!! :) Damy rade dziewczyny!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) jak z wami dziewczeta, ja od tego 1 czerwca sie trzymam,kg leca, nie waze sie ale widze po ciuchach, a jak WY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza?? czesc elodi-co u ciebie? dziewczyny odzywac sie,bo razem latwiej nam bedzie:) elodi-a co dzis takiego jadlas? ja sie przejadlam,jak to na weekendy bywa:) wczoraj zmiescilam sie w 1000kaloriach a dzis to nic tylko bym jadla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie najadlam otrebow przed chwila, daj spokoj:D ale od jutra pelna mobilizacja, nawet swoj topik zalozylam heh a u Ciebie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elodi-otreby jak otreby!ja fasolowa jem i jem...i JEM:) tak,jutro pelna mobilizacja! zalozylas swoj topik?przeciez tu masz nas-nie uciekaj od nas:) u mnie spoko,siedze dzis w domu,nawet cwiczyc mi sie nie chce. Ale jutro juz musze wyjsc na swieze powietrze,bo ile mozna siedziec i jesc? znalazlam fajna stronke na obliczanie kalorii i prowadzenie dziennika. www.tabele-kalorii.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uciekne, zalozylam zeby miec swiadomodsc ze istnieje i ze od jutra jest juz dopracowanaa ogolnie mija dzis 3 tydzien, mysle ze 3 kilo zeszlo na pewno, dzis jechalam 20 km w domu na rowerku fasolowa lubie..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziś wróciłam. JAdlam zadużo... Zamiast schudnąć pewnie przytyłam tylko pytanie ile. Egzzaminy szkoda gadać... A was zaraz poczytam. chyba że ktoś chce mi najważniejsze rzeczy w pigułce przedstawić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×