Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

betty80

Spuchnięte oczy rano?

Polecane posty

Co na nie zastosowac? Wstaje ze spuchniętymi oczami ;-( Czasem tez mam wrazenei ze po ogladaniu telewizji lub siedzeniu przed kompem tak mam... ale najgorzej rano :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zasotsowala zele ze świetlikiem Flosleku. Świetlik to najbardziej znany naturalny srodek na okolice oczu. Floslek ma kilka wersji tych świetlkikow ale nie pamietam ktory ebzie najlepszy, poszperaj moze w googlach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to moja rada
nie jedz "slonej" kolacji! a na prawde pomoga oklady z lyzeczek trzymanych kilka minut w zamrazarce lub torebek zaparzonej cherbaty tez mocno schlodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALPENGOLD
Może jest tak dlatego, że nie zmywasz makijażu z oczu (tuszu i td.) na noc. Na Twoim miejscu spróbowała bym przemywać oczy rumiankiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie ostatnio
Budzę się opuchnięta rano. Zaczynam się zastanawiać czy to nie alergia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo, każdy mnie już kojarzy z moimi podpuchnietymi oczami... Mam teraz żel z Fiosleku własnie ze świetlikirm i babka lancetowatą, ale jakos sobie nie radzi... Może odrobine pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamika22
A ja bym się zastanowiła czy to przypadkiem nie jest na tle alergicznym. Miałaś wcześniej już podobne problemy? Na noc, jak tu koleżanka dobrze podpowiedziała przemywaj oczy rumiankiem. Zakładam, że zmywasz wszystko z twarzy przed pójściem spać. W moich przypadkach wystarczają chłodne okłady z rumianku, herbaty i właśnie ten żel ze świetlikiem. Pomyśl jeszcze może o kroplach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani prut- prut
ekarz kidys mi poradzil troche zejsc z wagi bo w nocy limfa gorzej krazy gdy sie ma nadwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny! A gdzie szukac tego zelu Flosleku bo w Rossmanie to go nie widzialam, w drogeriach w okolicy tez nie :-( na internecie widzialam ale zakup za 7zł przez net hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka .
są różne żele pod oczy likwidujące opuchliznę, np. Ziaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolacji slonych nie jadam, bo nie lubie soli alergii tez raczej nie mam troszke mysle ze to za duzo tv i komputera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telimenna
W ogóle sól nie jest zdrowa, choć to naturalny konserwant. Ja oprócz żelu kupiłabym jeszcze krople do oczu, szczególnie jak piszesz, że siedzisz długo przed telewizorem. Te żele są chyba w każdej aptece, zapytaj farmaceutkę to doradzi ci odpowiedni. Mam nadzieję, że zmywasz porządnie makijaż przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×