Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dghf

zbyt szybka erekcja - prosze o odp panow

Polecane posty

Gość dghf

mam pytanie do panow i prosze o powazne odpowiedzi. niedawno wspolzylam z mlodym chlopakiem(21). przy pierwszym blizszym spotkaniu odbylo sie tylko dwa razy 'recznie' i chlopak doszedl po dwoch minutach. przy drugim spotkaniu mielismy pelen stosunek i chlopak doszedl rowniez po 2min, pozniej jeszcze reka i tez 2-3 min. czy to znaczy, ze on ma za malo seksu badz sie nie mastrubuje, czy az tak bardzo mu sie podobam, ze nie moze sie powstrzymac , czy jest egoista i chcial tylko szybko, zeby mogl pojsc spac(oboje bylismy po alkoholu i wlasciwie zmeczeeni).dodam, ze pekla nam 2razy gumka...czy to brak doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz że erekcja to nie to samo co ejakulacja ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak szybko strzela to pewnie doświadczenia nie ma. Tym bardziej po alkoholu. Ja po alkoholu szybciej miałbym problem z dojściem w ogóle niż falstartem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie obwodu!!!
czy to kolejna prowokacja? pekła 2 razy gumka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghf
nie, nie prowokacja. po prostu mialam pierwszy taki przypadek i poniewaz az tak dobrze nie znam facetow, to sie zastanawiam co bylo przyczyna.zwlaszcza, ze jestem od niego starsza i bardziej doswiadczona ;) nie chce czytac jakis oceniajacych komentow, bo nei po to to napisalam, tylko opinie facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghf
oh sorry zle wpisalam w temacie, mialo byc oczywiscie ejakulacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdagsgs
Zapewne mało uprawiał seksu, nie którzy dochodzą nim wejdą w partnerkę. Można powiedzieć, również, że brak doświadcza w tym. A czy pęknięta gumkę, można zaliczyć do braku doświadczenia - stanowczo nie. Uprawiam seks, od dłuższego czasu i pękniecie gumki to jest zwyczajna rzecz. Przeważnie przez ostry stosunek. Proponuje kupowanie - lepszej marki kondomów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werew
no nie byl prawiczkiem.. ale chcialabym wiedziec jakiej natury moze byc problem, bo mi na nim zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghf
gsdagsgs super dzieki wielkie za rzeczowa odp.jesli ktos ma jakies inne zdanie i domysly to czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghf
gsdagsgs czy myslisz, ze facet moze byc tak egoistyczny, ze nie chce sie wstrzymwac i chce sie tylko bzyknac i pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoista chyba by bzykał i bzykał i bzykał i bzykał nawet jak Tobie już się odechciało :D Jaka to zabawa gdy się kończy szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdagsgs
dghf Nie sądzę, moim zdaniem - za szybki stan podniecenia. Egoistyczny partner zachowałby się w sposób inny - a natomiast taki, że chciał tego więcej. Nie w sposób proszący, a bardziej zmuszający Cię do stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghf
a moze takie troche glupie pyt, ale ktos z was ma dosiwadczenue (w ogole dzieki bardzo za odp!!!) - gumka pekla nam z boku, dwa razy tak samo. kiedys przed laty zdazylo mi sie pekniecie gumki, bo bylo jeszcze 'za sucho' ale wtedy pekla na czubku penisa. jaka moze byc przyczyna, ze peka z boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet nie egoistyczny podczas stisunku mysli o partnerce zeby jak najdlozej wytrzymac... Egoista mysli zeby dojsc ... Skonczyc ... Jak najszybciej.. Wiec moze on byc egoista.. A rozmawialas z nim o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghf
nie rozmawialam, bo to bylo nasze drugie spotkanie w lozku i nie wiedzialam nawet jak zagadac, zeby go nie zranic.bo nie wiem, ale wydaje mi sie, ze tez mu bylo glupio. zwlaszcza, ze chlopak super przystojny i hot...raczej skonyczlo sie,ze on sie odwrocil do sciany,a mi bylo przykro. ech, chyba nic z tego nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba ruba
Tak to już z młodziakami bywa, że strzelają szybko. Tu trzeba lat doświadczenia i praktyki. Jedyne co można zrobić to dac takiemu z godzinkę na regenerację i drugi numerek zaczynać. powinien potrwać dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtre
no ale gdzie 21 to mlodziak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iotyjdsj
link prowadzi do strony z wirusami OSTRZEGAM !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×