Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość krzysiek22222222

Odszkodowanie powypadkowe - ile dostaliście ?

Polecane posty

Gość kachna345
Jak jest jakiś problem z odzyskaniem odszkodowania z oc sprawy, to warto napisać bezpośrednio do tego agenta a.kita@euco.pl . Uważam, że jest świetny! Miałam z nim do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veraaaa
Wiem, że przy odszkodowaniach i zadośćuczynieniach to dobre wyniki ma Władysław Pociej. Pomagał mojej siostrze nie tak dawno w związku z przykrą sytuacją jaka spotkała ją w szpitalu. Duży błąd w sztuce lekarza i siostra musiała ponad dwa miesiące dłużej spędzić na leczeniu. Oczywiście próbowano umywać ręce, przerzucać odpowiedzialność i na pewno gdyby siostra była sama w tej walce to przegrałaby z kretesem. Ale jednak jeśli ma się po swojej stronie dobrego adwokata to można skuteczne o swoje prawa walczyć i koniec końców dostała dość dobre pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze odszkodowania są teraz z ZUS u, jak ci urwie nogę i ci ta nogę przyszyją tzn że zostałeś naprawiony i nic ci się nie należy, pół roku w szpitalu ... No dobra dostaniesz 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda2225
Mieliśmy ostatnio z mamą wypadek samochodowy, wjechał w nas opel, bo jakaś idiotka rozmawiała sobie przez telefon. Mame czeka leczenie i rehabilatacja, bo dwa żebra poszły i noga. Teraz będziemy walczyć o odszkodowanie, bo się należy mamie za te meczarnie. Nie lubię papierków, to pewnie się zgłosze do drb jak poleca znajomy. Licze na pieniadze szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze to zależy od tego jakie obrażenia mieliśmy, jak długie było zwolnienie itp. Jak uważacie, że za mało dostaliście, to na pewno warto się zgłosić do EuCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczestniczylam w wypadku drogowym i uwazam, ze najlepiej powierzyc taką sprawę firmie odszkodowawczej. W moim imieniu działała Auxilia i polecam. Przynajmniej wiedziałam, że wywalczą dla mnie jak najwyższe odszkodowanie, a ja mogłam w spokoju zająć się dochodzeniem do zdrowia, moj doradca zajal sie formalnosciami itd. ;) i udalo sie, dostalam wysokie odszkodowanie, takie jakie mi sie należało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piździlia. Frajerzy. Oszuści. Idź spamować gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko centrum odszkodowań porządne w takim wypadku. Może spróbuj z DRB. Mi pomogli w rodzinie dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adwokat odszkodowanie katowice pilnie poszukiwany!!!! czy ktoś z Was zna kancelarię www.piotrbanczyk.pl? proszę o opinie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo mi wyszło. Więcej niż myślałam. Pomogło mi EuCO. Jestem b. zadowolona z ich pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester Kaźmierski
Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego, NNW, UNWW itp. Tel. 732 445 393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam euco. Oni są ok. Opinie o euco w necie są naprawdę dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz M
Jeżeli chcesz uzyskać odpowiednie odszkodowanie, które Ci się należy to skorzystaj z pomocy kancelarii (w naszym przypadku była to Auxilia). Świetni fachowcy, którzy znacząco odciążyli nas od wszystkich formalności i podjęli odpowiednie kroki aby udało się wygrać sprawę, a ja już mam pieniądze wygrane na swoim koncie i mogę zadbać o odpowiednia rehabilitację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam skorzystać z usług euco.Dla mnie wywalczyli spore odszkodowanie 8 tys za naciągnięte mięśnie w kręgosłupie plus uszkodzone przedmioty podczas wypadku. Nr Osoby która zajmowała się moja sprawa 534 592 864

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawie odszkodowania powypadkowego zdecydowanie mogę polecić Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych. Mają tam naprawdę dobrych prawników, pomogli mi z odmową wypłaty odszkodowania z OC sprawcy. Wszystko załatwili szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o odszkodowanie to zdecydowanie warto wybrać firme http://ecpp.pl/ - skompletują wszystkie dokumenty i zajmą się Twoja sprawa. Nam pomogli, gdy ubezpieczyciel nie chciał dać nam naleznych pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odszkodowanie jakie mi zaproponowano było zdecydowanie zaniżone. Postanowiłam walczyć o swoje iż głosiłam się do kancelarii adwokackiej www.adwokaci.gdansk.pl Oni pomogli mi w otrzymaniu odpowiedniego odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzeMYsłaWol
Rekompensata, którą mi zaproponował ubezpieczyciel była żenująca i nie pokrywała nawet wszystkich wydatków, które musiałem ponieść. Dlatego mój wybór padł na Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych. Słyszałem o nich wiele dobrego, dlatego liczę, że pomogą mi wywalczyć odpowiednie odszkodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było to samo. Tylko dzięki EuCO otrzymałam kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin18torun
ja polecam pomoc w odszkodowaniach w kancelarii cejrowski.pl. na poczatku otrzymalem porade online, pozniej zglosilem sie przekazac sprawe i uzyskalem za mala kolizje na skuterze 4500zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajraaa
Nie kojarzę.EuCO znajomi mi polecali, bo im pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
mi firma ubezpieczeniowa zaoferowała tak niskie odszkodowanie, że sama nie wiedziałam czy płakać czy się śmiać. Postanowiłam skorzystać z pomocy http://odszkodowania123.pl/ i to był strzał w 10 :) Nie dość, że sprawnie uporali się z tematem to jeszcze na moje konto wpłynęło zadowalające wyrównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z autora to dno dna naciąga, zeruje na innych i jeszcze wypytuje na forum. Janusz roku kuzwa. Felicitations!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się dużo trafiło. Reprezentowało mnie przed ubezpieczycielem euco i to może dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotwkropki11
ja dostałam dopiero, jak kancelaria prawna wystąpiła w moim imieniu!! innego sposobu niestety nie było. jeżeli ktoś jest w takiej sytuacji to polecam oszczędzić sobie nerwów i zgłosić się do kancelarii Partner, są najlepsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od uszkodzeń ciała. Dla mnie 3 lata temu euco wywalczyło sporo pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietam jak mi ubezpieczyciel proponowal jakies grosze..mama juz miala taka przygode wiec powiedziala zebym sie odezwala do euco ( europejskie centrum odszkodowań) i udało sie o wiele więcej więc trzeba po prostu wiedziec do kogo sie zglosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za wypadek na przejściu dla pieszych distałam dużo pieniędzy ale tez korzystałam z dobrej firmy i najlepszego adwokata jakiego znam. Polecam wam zajrzeć na ic stronę : https://euco.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×