Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość krzysiek22222222

Odszkodowanie powypadkowe - ile dostaliście ?

Polecane posty

Gość gość

Wiesz co, warto zadzwonić do Merces, ewentualnie napisać. Nie biorą żadnych pieniędzy dopóki czegoś dla klienta nie wygrają. To że nie mają opłat wstępnych mnie zachęciło żeby się zgłosić i nie żałuję, zastrzyk pieniędzy z zadośćuczynienia bardzo mi pomógł. Mimo że mąż zginął w wypadku już dawno to wciąż można było się ubiegać o pieniądze. Kontakt do kancelarii jest dostępny na wypadeksmiertelny-odszkodowanie.pl.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na stronie sos-bphc.com jest dobra ekipa z doświadczeniem w odszkodowaniach właśnie w UK. Ja jestem po wypadku motocyklowym. Długo czekałem na pieniądze ale kancelaria monitorowała sprawę i doprowadzili wszystko aż do momentu jak pieniądze wpłyneły mi na konto więc duży „like”!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Za złamanie ręki z przemieszczeniem zaproponowano mi niewiele, ochłapy zwykłe. Dodam, że była to prawa ręka, a ja wykonuję pracę biurową, także to poważny problem. Skąd wziąć pieniądze na rehabilitacje - myślałam. Siostra poczytała trochę w internecie o firmach odszkodowawczych i trafiła na advoco.pl. Byłam dosć sceptycznie nastawiona. Nigdy nie miałam do czynienia z czymś takim, ale nie żałuję. Dostałam godziwe odszkodowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rt71

EuCO specjalizuje się w takich sprawach. Mają dobre opinie. Ta firma  z tego co mi wiadomo ma swoją własną kancelarię prawną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adammm

Jeśli macie problem z odszkodowaniem komunikacyjnym to doradzić mogę skontaktowanie się z doplatydooc.com.pl z kujawsko-pomorskiego. Szybko załatwią sprawę, wy dostaniecie należyte pieniądze. Szczegóły macie na ich stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pomoc na wysokim poziomie zapewniają w https://fcs-accident.com/. Specjaliści od odszkodowań z dużymi umiejętnościami i wiedzą jak sprawę odszkodowań załatwić. Radzą sobie rzeczywiście świetnie, będzie można bez obaw z ich oferty korzystać. Płaci się jedynie, gdy są efekty więc to na pewno bardzo ważna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pomoc na wysokim poziomie zapewniają w fcs-accident.com/. Specjaliści od odszkodowań z dużymi umiejętnościami i wiedzą jak sprawę odszkodowań załatwić. Radzą sobie rzeczywiście świetnie, będzie można bez obaw z ich oferty korzystać. Płaci się jedynie, gdy są efekty więc to na pewno bardzo ważna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sima

Każdy ma inną szkodę, wiec dostanie inną kwotę. Jak potrzebujecie pomocy w walce z ubezpieczycielem, to do EuCO warto się zwrócić o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Euco Legnica usuwa negatywne opinie na stronie "Go work Euco Legnica" z kolei na głównej stronie Google w opiniach których jest tam ponad 400 po wpisaniu ich centrum " Euco Europejske Centrum Odszkodowań" ukryto moja opinie. Jest ona widoczna jedynie dla mnie z konta google z którego ją dodałam. Nikt inny jej nie widzi. Strach myśleć ile osób nie jest świadoma ze ich negatywne opinie w ogóle nie są widoczne dla nikogo innego poza osobą ją wystawiającą.
Wystarczy to sprawdzić wchodząc na tą stronę w dział "opinie" korzystając z innego telefonu np męża/żony (lub z trybu incognito). Ciężko uwierzyć jak można taki los świadomie zgotowywac

Widziałam materiał Interwencji na Polsacie który okazał się kilka dni temu odnośnie praktyk Euco. Radzę obejrzeć jest wiele poszkodowanych rodzin. Materiał pt"firma wywalczyła odszkodowanie, pieniędzy niema".

Brat uczestniczył w groźnym wypadku komunikacyjnym. Po wypadku był wiele miesięcy w stanie śpiączki, przez cały czas od dnia wypadku zapewniana była przez przedstawiciela Euco pomoc w znalezieniu odpowiedniego ośrodka leczniczo rehabilitacyjnego aby brata stan sie poprawił, nam powtarzane było aby nie szukać ośrodka na własną rękę aby brat nie trafił w zle ręce. Gdy już po kilku tygodniach i  miesiącach zaczynaliśmy się niecierpliwić bo stan brata w dalszym ciągu się pogarszał nadal systematycznie zapewniano nas o tym że już niemal znaleziono ośrodek i abyśmy nie szukali go sami. I tak przez kolejne tygodnie, po naszych telefonach lub próbie ponaglenia nadal utrzymywano nas w nadzieji że już prawie znaleziono ośrodek,  że już na dniach przedstawiciel Euco jedzie na spotkanie z profesorem w sprawie brata itp. Brat po wielu miesiącach zmarł, nie doczekał znalezienia ośrodka. Żadnego ośrodka Euco również nie stworzono do tej pory nie wiem skąd zapewnienia pracowników Euco o tworzeniu ośrodka przez Euco. Brat zmarł. Nadal jest problem z wypłaceniem odszkodowania które ponad rok temu zostało zasądzone sądownie. Mimo wielokrotnych interwencji rodziców  wciąż słownie przekładane są terminy przelania odszkodowania. Rodzice nie otrzymali do tej pory zasądzonego im rok temu odszkodowania, nadal są zapewniani że już lada moment otrzymają swoje pieniądze które sądownie zasądzone były im rok temu. Po kolejnych interwencjach rodziców w centrum Euco w zeszłym tygodniu twierdzono że przelew odbędzie się w poprzednią środę gdyż ktoś jest na zastępstwie, później były problemy z księgowa, teraz znów twierdzą iż muszą porozmawiać z Panem prezesem itp od tygodni kontaktu brak. Za każdym razem rodzice są zbywani i zapewniani o tym że już na dniach zostanie przelew wykonany. I tak od roku ... Ze względu na rażące niekompetencje firmy Euco z Legnicy poinformowaliśmy różnych reporterów telewizyjnych, min P. Małgorzatę reporterkę wrześniowego wydania reportażu (odnośnie Euco w Legnicy pt"wywalczyli odszkodowanie pieniędzy niema " który ukazał się kilka dni temu ) Interwencji na Polsacie(proszę też obejrzeć reportaz uwagi tvn odnośnie praktyk Euco) kolejnym krokiem jest złożenie zawiadomienia w prokuraturze odnośnie możliwości popełnienia przestępstwa. 

Opinie negatywne które nawet nie łamią prawa ani nikogo nie Obrażaja na stronie Google euco legnica są usuwane,  ludzie tacy jak ja nie mają gdzie napisać swojej opini ponieważ są one ukrywane i widoczne tylko dla nich dlatego piszą na Facebooku oraz facebookoeych grupach bo są blokowani. Wystarczy wpisać w lupkę "euco legnica" i jechać w dół strony są tam posty poszkodowanych osób. Teraz pozostaje nam przestrzegać uczciwych poszkodowanych aby mądrze wybrali dla siebie pomoc odszkodowawczą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×