Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ;/

Pomocy! co mam zrobic?

Polecane posty

Gość ;/

Pewna dziewczyna byla ze swoim chlopakiem dluzszy czas (ponad 2 lata) ale kilka miesiecy temu zerwala z nim. Ja od dawna bylem w niej zakochany, zdecydowalem sie jej o tym powiedziec, odpowiedziala mi ze musimy sie blizej poznac itp. pozniej mowila, ze musze sie o nia starac, a kilka dni temu powiedziala, ze byla wtedy dluzszy czas w zwiazku i na razie nie chce sie pakowac w nowy i , ze ja chyba chce zeby wszystko sie za szybko potoczylo;/ i co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj jej czas... Pozatym utrzymuj z nią kontakt narazie przyjacielski, bądź przy niej niech wie że może na Ciebie liczyć i że ma w Tobie oparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;/
Równiez mysle identycznie;] ale chcialem posluchac kogos nie powiazanej z moim problemem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;/
Moze ktos jeszcze ma jakies zdanie na ten temat;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak powiedziałeś
lasce z którą się nie spotykasz od dłuższego czasu że ją kochasz... to wyszedłeś na wariata albo napaleńca jak ona powiedziała, że się musisz starać to znaczy - spadaj na szczaw. albo uwaga pustak :classic_cool: ogólnie szukaj innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;/
Pragne zaznaczyc ze chodzilismy do jedej klasy wiec widzialem ja dosc czesto;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie to że tak powiedziała to oznacza że ma Ciebie gdzieś! może w poprzednim zwiazku facet nie okazywał jej zainteresowania i poprostu teraz szuka osoby w której będzie miała oparcie i której bedzie zależeć...itp. Dlatego może być tak że chce Ciebie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirek12345
olej ladacznice teraz to jest mocno wyruchana wiec musi sie zagfoic jej dziurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;/
już bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×