Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thaisse80

Nie lubie zwierzat

Polecane posty

Nie jestem ich milosniczka, nie robia wrazenia na mnie ani pieski ani kotki ani inne stworzonka. Przechodze kolo nich obojetnie. Jem tez normalnie mieso. Ostatnio uslyszalam od jakiegos goscia, ze jestem zlym czlowiekiem skoro nie lubie zwierzat. Jak wy myslicie? Nie kradne, nie bije, nie zabijam, zyje uczciwie, po prostu zwierzeta sa mi obojetne i tyle. Czy to czyni mnie zla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredy typ taki
ja lubię zwierzęta, ale tylko kury i świnie, no i kaczki ale z buraczkami i z surówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no z pewnosciazlego czlowieka z ciebie to nie robi. ale zasatnawia mine to jak nie mozna lubiec zwierzat. hm nie wiem ,ale jak kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ich nie lubisz to twoja sprawa, wazne, ze ich nie krzywdzisz ....ja nie przepadam za kotami ale kocham psy, wcinam mieso i raczej nie jestem zlym czlowiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w takim sensie to ja tez lubie zwierzeta- podane na talerzu z salatka i ziemniaczkami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czyni Cię to złym człowiekiem. Jakże wielu kochających zwierzęta ludzi traktuje je jak śmieci i skazuje na cierpienie. To tacy dręczyciele są złymi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja po prostu ich nie lubie w sensie nie robia na mnie wrazenia, sa mi obojetne. Nie mam w stosunku do nich zlych uczuc ale dobrych tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ich nie kocham, ale zwierzęta są wśród nas to musimy je zaakceptować, chcemy czy niechcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jak to rozumieć
ja lubię zwierzęta - ale z daleka. I nigdy nie będą dla mnie przedstawiały wartości większej niż człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jak to rozumieć
i oczywiście nie skrzywdzę zwierzęcia, ale jesli musiałabym wybierać, p. kogo ratować - to oczywiście człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jak to rozumieć
jestem za tym by zakazać trzymania zwierząt w blokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hitler tez lubil psy
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to z 12.49
to podszyw - dlaczego nie trzymać zwierząt w blokach? Zwierzę to nie tylko pies czy kot, czy inny słoń :-) to także żółw czy kanarek. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam zwierzteta
a nie lubie dzieci, prędzej ratowałabym konia skazanego na rzeź niż dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej
w twoim wypadku to też prędzej ratowałabym konia niż ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natariulunia
ja kocham psy wzielam 3 suczki ze schoroniska bo takie biedne tam byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddfffggdss
tylko jak sie oglada jakies filmiki na ktorych ludzie żrą swoje gowna, to jednak wydaje mi sie ze ludzie sa czyms gorszym od zwierzat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam zwierzteta
:) nie oczekuję, że ktos bedzie mnie ratował. Na takim świecie najlepiej za długo nie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam zwierzteta
po prostu mam tak jak autorka....dzieci i ludzie nie robia na mnie wrazenia ale nie czynię im krzywdy, staram sie być nawet uczynna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myśle ze nie masz sie co
przejmować !Zwyczajnie nie miałas chyba do czynienia z krzywdą wyrządzaną zwierzęciu .Myślę,że patrząc na maltretowane zwierze a PRAWIE każdym człowieku powstaje jakiś bunt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wprost przeciwnie kocham zwierzęta i uważam że ich obecność działa kojąco na ludzką naturę, jesteś nierozerwalnie związani z przyrodą, dobrze że ich nie krzywdzisz, ja na przykład nie jem mięsa i uważam że naśmiewanie się że "kocham zwierzęta ale na talerzu" jest przykład totalnej ignorancji i braku wrażliwości, każdy kto wie co się dzieje w rzeżni zrozumie o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTOŚ KIEDYŚ ZAUWAŻYŁ ZE
ŚWIAT JEST DZIWNY ... Kiedy ludzie stają sie jak zwierzęta a u zwierząt zauwazamy ludzkie odruchy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w zasadzie to przykre nie kochać zwierząt i nie widzieć tego jakie są wspaniałe, dla mnie to ogromna radość przebywanie ze zwierzętami, zwłaszcza z psami cudowne mądre i wierne stworzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noc Uczennica Księżyca
Ojj tam ważne że im nic nie robisz ! Ja kocham wilki i inne ale wilki to moja pasja. Mięso jem normalnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat lodu
jeśli jakiś człowiek nienawidzi zwierząt. jest złym człowiekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO CÓŻ!!!!
jak można nie lubić zwierząt????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubisz to nie lubisz i już jak ich nie krzywdzisz to nic w tym złego ja nie przepadam za kotami i co z tego :) nie muszę wszytkiego lubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×