Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luci118

ślub i wesele to sztuka teatralna

Polecane posty

Nie wszyscy rozumieją że ślub to można przyrównac do sztuki wystawianej w teatrze.Wszystko musi być dokładnie dopracowane,Państwo Młodzi są głównymi bohaterami w tej sztuce a goście weselni to widzowie którzy tę sztukę komentują na żywo.Każdy spektakl ma wiele prób .Własny ślub pamięta się [przez całe życie.Moja babcia potrafi do tej pory opowiadać o swoim ślubie.Ktoś kto nie może zrobić pięknego wesela zawsze będzie miał powody by krytykować radość przygotowań ślubno weselnych.Moja kuzynka wyszła za rozwodnika,mieli skromny obiad ,tylko ślub cywilny bez białej sukni a teraz krytykuje wszystkie dziewczyny biorące ślub kościelny i wszystkie sprawy z tym związane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga.......25......
A ja tam nikogo nie krytykuję, bo uważam że każdy robi tak jak chce i nic mi do tego. Ślub kościelny i wesele sama bym chciała, ale nie takie z wielka pompą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirek12345
najwiecej komentuja ci co wzieli kredyt na ta stype :) i z kopert zabrakło na spłate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak ktoś robi wesele by na tym zarobić to może niestety się przeliczyć.Wesele robi się dla samego wesela,ja tak myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonsesa
no jak ktoś tak pojmuje ślub i wesele no to ja współczuję bo ja myślałam że ślub się bierze zeby przypieczętować miłość dwojga ludzi a wesele to impreza, na której świętuje się to wydarzenie z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonsesa
ja tam nikomu nie zazdroszcze i nie krytykuję, wesele miałam takie jakie chciałam, za własne pieniądze. nie było z pompą choć były na to pieniądze. poprostu uznaliśmy że to nie o to chodi ale jak ktoś ma ochotę to czemu nie. jego pieniadze i czas, nie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×