Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krisz9

28 lat - idealny wiek na zajscie w ciaze?

Polecane posty

Gość krisz9

z jednej strony mozna bylo sie wyszalec, dokształcic, usamodzielnic i odłożyć trochę kasy, ale jeszcze nie rozleniwic za bardzo, no i do granicy magicznej 30 lat trochę zostało ;) co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz się do roboty
;) i nie trać czasu ja dziś żałuję, ze tak długo zwlekałam i pierwsze dziecko urodziłam mając dokładnie 30,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisz9
ja juz mam dziecko - zastanawiam sie nad idealnym wiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślę ze to
za dużo. kobieta jest już stara, w tym wieku jest czas na drugie dziecko. Pierwsze powinno być w wieku 20-25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisz9
no ale tak z marketingowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z marketonigowego zaden wiek nie jest dobry. zawsze jest za malo pieniedzy, za duzo pracy itd. jak sie zastanawiasz to znaczy, ze to jeszcze nie ten czas u ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisz9
ale tak sprobujcie sie zastanowić. w wieku do 28 lat to sie jest jeszcze "zaraz po studiach". doswiadczenie zawodowe małe, zdolność kredytowa tez. Trzeba gdzieś chwilę popracować, stać się specjalistą... Odetchnąć trochę od nauki, zrobić jakieś studium. No ale jeszcze do 30stki sporo zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołtunstwio
jak słucham takich przedwojennym bredni to mi sie smiac chce, narobta se bacharow nawet i w 16latch, tylko co ty dasz jedna z druga ...temu dziecku, gotowosc jest w głowie io przedewszystkim materialnie, bo wiesz zajcs to nie jest az taka filozofja, ja mam 34 i jescze czuje ze nie czas, albo dojrzeje kiedys albo nie... nigddzie nie jest napisane , ze dzieci trzeba miec, a pozatym tosama wiesz najlepiej czy to najlepszy moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisz9
ale o co ci chodzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolewna B
No nie wiem czy 28 lat to "zaraz po studiach"... Zalezy ile kto studiuje.. Ja skonczylam studia magisterskie w wieku 24 lat... pracuje juz od ponad 3 lat i spodziewam sie pierwszego dziecka. Urodze majac skonczone 28 lat. Nie wiem czy to idealny wiek, ale zawsze mialam plan zeby pierwsze dziecko miec przed 30tka. No i plan sie udal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakim cudem jak się
ma 28 lat, to do 30tki jeszcze jest niby tyyle czasu ? :D I o co chodzi z tą magiczną 30tką albo inaczej: czym zasadniczo różni się kobieta 28 letnia od tej zaledwie dwa lata starszej ? Co się takiego dzieje przez dwa lata ? :D Jakie jeszcze mity panują w tym chorym kraju ? Proszę o wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisz9
ale ja nie napisalam, ze 28 lat to "zaraz po studiach" ale tak do tych 28. wiekszość osób kończy studia w wieku 24 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sam nieidalny jak każdy
inny :O Co to za idiotyczne pytanie w ogóle ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisz9
"jakim cudem jak się ma 28 lat, to do 30tki jeszcze jest niby tyyle czasu ?" ale ja nie pisałam, że "do 30stki to tyyle czasu", ale, ze "jeszcze trochę zostało". Całe 2 lata :) na siłę się czepiasz WSZYSTKIEGO co 5 minut pod innym czerwonym nickiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sam nieidalny jak każdy
a co to są 4 lata ? To jest niby tyyyyyle czasu na rozwinięcie "kariery" ? Przecież to TYLKO CZTERY LATA, nic praktycznie ! Zwłaszcza w kontekście emerytury w wieku 60, 65 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się tak będziesz zastanawiać kiedy jest odpowiedni wiek na dziecko to jak się w końcu zdecydujesz to może się okazać ze jest już troszkę za pozno i zaczną się problemy z zajściem w ciąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finansowo i z rozsądku to w
tym kraju można koło 50-ki decydować się na dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakim cudem jak się
jakim innym nickiem znowu, a to co za brenie ? Całe dwa lata, jak pierdziele - szmat czasu. Za dwa lata - inny człowiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisz9
ale kto pisze o karierze :D ale dziewczyno nadinterpretujesz strasznie każde moje zdanie :) W życiu nie uzyłam tego słowa! I nawet nei zamierzałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisz9
ale przeciez pisalam, ze mam dziecko! jakas masakra tu dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisz9
za dwa lata wzrasta rysyko urodzenia dziecka z zespołem downa. Statystycznie. Takie zostały przeprowadzone badania, co JEST OCZYWISTE ze nie musi to spotkać ciebie, czy mnie, ale ryzyko rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się tak będziesz zastanawiać kiedy jest odpowiedni wiek na dziecko to jak się w końcu zdecydujesz to może się okazać ze jest już troszkę za pozno i zaczną się problemy z zajściem w ciąze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakim cudem jak się
tak rośnie, ryzyko. Uwaga: o 0,1 % :D Różnica kolosalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisz9
"Ryzyko dla matek 20- letnich wynosi 1 na 2000, 35- letnich 1 na 800, a potem gwałtownie wzrasta osiągając liczbę 1 na 45 i więcej w wieku 45 lat." rośnie coraz szybciej. juz między 25 a 35 rokiem zycia kobiety jest ogromna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defwfwffew
co za bzdury wypisujecie!!!! kobieta powinna miec dziecko wtedy kiedy jest na to gotowa!! piszecie ze idealny wiek to 20-25 lat co za bzdury wiekszych nie slyszalam!!! kobieta moze rodzic spokojnie do 30 z niewielkim ryzykiem, po 30 ryzyko wzrasta minimalnie, ale jesli jest w dobrej kondycji to moze rodzic nawet w wieki 37 lat, po 35 roku jest to okolej ryzko około 30% nie wierzcie w te durne teorie waszych babć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakim cudem jak się
a my mówimy, zdaje się, o kobiecie 28 i 30 latniej ? Więc z czym wyskakujesz, kobito ? Z jakim 25-35 ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja boje sie macierzynstwa
mysle, ze 28 jest dobrym wiekiem, chciaz ja swoje 1 dziecko chcialabym urodzic w wieku 30 - 32 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisz9
"a my mówimy, zdaje się, o kobiecie 28 i 30 latniej ? Więc z czym wyskakujesz, kobito ? Z jakim 25-35 ? " hehehe :D zastanawiamy sie nad idealnym wiekiem :) w zdaniu powyżej zgodziłaś się ze mną, że idealny to właśnie ten co przedstawiłam, czyli własnie 28-30 bo wtedy NIC absolutnie nei zagraża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×