Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nooo podobnie miałam

Nie chce tego cholernego wesela

Polecane posty

Gość nooo podobnie miałam

ale juz za pozno zeby odwoływac wszytsko nie chce wesela, chce slubu w dzinsach i podkoszulku , bez całej tej szopki, czuje sie w swojej sukience tak idiotka z cekinami w dupie, wkurwia mnie, ze tym debilom musze zapewniac zarcie, picie itp a i tak powiedzą, ze im sie nie spodobało bo parkiet był za zielony nie chce brac udziału w tym cyrku, cjciałabym zyc z mezem na bezludnej wyspie bo nienawidze ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirek12345
szybko sie obudziła idiotka :) i tak z kopert nie starczy na spłate kredytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym proponował wizytę u psychologa bo to ewidentnie nie chodzi o to że bierzesz ślub i będziesz miała wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja autorkę rozumiem
bo sama rzygam na wesela :O:O nie mylcie ślubów z weselem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esacf
Po cholere sobie kupiłaś kieckę z cekinami ? Jest tyle pięknych, skromnych lub nie ale GŁADKICH sukni, bez pierdyliarda ozdób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva1989
heh, ja od pocztaku nie chcialam i postawie na swoim - zadnej szopki!zadnych balowych sukni, uczt, disco polo, gosci, zarcia..bleeeh. we wrzesniui b ierzemy cichy slub i uciekamy nad morze:) ten dzien ma byc tylko dla nas, caly swiat mamy w nosie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva1989
nie zapraszamy nikogo na nic - swiety spokojponad wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm............................
A ja nie mam wesela:) Tylko ślub w kościele, biała, prosta suknia, której czuję się wyjątkowo i małe przyjęcie (obiad + kolacja), tak do 22.00, może dłuzej, dla najbliższych (dwadzieścia parę osób), w sensie rodzice, rodzeństwo, i przyjaciele:) I jestem baaardzo happy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva1989
hmmmm...-> dla mnie to juz wesele:)i to nie byle jakie....a zapytam tak niedyskretnie, w jakiej sumie się zamknie impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm............................
Nie wesele, bo tylko obiad + ciepłe danie na wieczór, przekąski i alkohol:) 24 osoby (z nami). Będzie muzyka z kompa, ale bez tańców, takie spotkanie rodzinne:) 55zł od osoby, plus dodatkowo trzeba domówić alholol i ciasto, więc spoko:) no i dolicza nam za kawę i herbatę, na pewno wyjdzie drożej, ale bez szaleństw. Chodziło nam o takie małe przyjęcie, we własnym gronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm............................
I zaraz następnego dnia podróż poślubna:) Juz nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
ja mialam podobnie jak hm.., tylko, ze na 30 osob w restauracji, przyjecie do 12 w nocy, bez tancow, muzyka z kompa. było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna z moich dalekich kuzynek zrobiła takie wesele,w restauracji tylko obiad,zaraz po obiedzie był tort,nie było deseru i para młodych zostawiając gości pojechała w podróż poślubna.Dalsza część wesela odbywała się w ogrodzie u teściów,był gril,beczka piwa,beczka wina i tańce do białego rana a muzykę puszczano z kompa.Goście chwalili imprezę,niestety nie byłam więc nie wiem czy mówili prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lijddde
a mi sie marzy wesele w stylu brytyjskim. Sam slub kolo 12 i potem jakies popludniowe garden party, bez nie wiadomo jakich szalenstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×