Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmaty spalic

W UK DOMINUJE POWIEDZENIE - JESTEŚ ŁATWA JAK POLKA

Polecane posty

Gość manngo
A wiecie kogo policja najczesciej zawija za chlanie w miejscach publicznych???????????Polakow!!!!!!!! Ja mieszkam tutaj 5 lat i wiecie co? widzialem pare razy polskie szmacidla, rzygac sie chce! ale to co potrafia polacy-faceci to juiz przechodzi ludzkie pojecie!!!!!!! Wiekszej obory wokol siebie zaden narod nie jest w stanie zrobic, tylko wiesniaki z PL!!!!!!!!!!!1 Wstyd mi za to ze jestem polakiem!!!! Fakajcie sie buraki dresiaki jebane i odpieprzcie sie zazdrosnicy od dziewczyn!!!!!!!!!Jestescie zalosni i powinni was stad wypieprzyc zebyscie powietrza nie truli!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam na to wyjebane,
Nie muszę się starać, bo mam dobre warunki fizyczne i dlatego mogę liczyć na facetów równie atrakcyjnych. Co nie znaczy, że są głupi jak sugerujesz. Często wręcz przeciwnie. Ale intelekt akurat jest najmniej ważny żeby mieć dobry seks. Inne umiejętności tu się liczą i seksowne ciało oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manngo
Ok, jesli tylko sexu szukasz, mozesz nawet zaliczyc niemytego disco-polowca! Wiesz? Nie dziwie sie dziewczynom ze wola obcokrajowcow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak najbardziej prawda,
cała Europa wie, że Polak to pijak i złodziej. Nie Polki chleją, tylko faceci. W Niemczech była nawet reklama jak Polacy ukradli samochód jak właściciel poszedł się na chwilę odlać. Teraz są filmiki o Polaku co żyje z kozą Żubrówką. Nie Polki są pośmiewiskiem, tylko wy. O ile z Polkami w Niemczech jeszcze chętnie się, Niemcy żenią to każdy wie, że od Polaka tylko Rusek więcej chleje i nie jest to pozytywne. Do tego Polak patrzy tylko co ukraść i ma lepkie ręce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkiuluio
"Ok, jesli tylko sexu szukasz, mozesz nawet zaliczyc niemytego disco-polowca!" Bez przesady. Nawet w burdelu przed seksem z kurwą trzeba się umyć. Jak dziewczyna robi to dla przyjemności to tym bardziej nie chce brzydkiego brudasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manngo
anyway!!!! niemcy tez niech sie fakaja buraki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manngo
Ale dlaczego Polki dostaja po dupie??????? Wiecej Rosjanek, Ukrainek itp. sprzedaje sie na potege!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wcale nie dostają,
właśnie jeśli o Rosjanki i inne ze wschodu chodzi to nawet są w stanie wyjść za mąż tylko dlatego żeby móc mieć wstęp do Europy. Polki nic nie muszą robić, bo i tak należymy do Unii Europejskiej, więc jadą gdzie chcą. To złe zdanie o Polkach roznoszą tylko w Polsce zazdrośni Polacy. Seks wakacje o których też jest teraz głośno to w głównej mierze sprawa kobiet z bardziej rozwiniętych krajów Unii. Niemki, Angielki i inne od dawna w tym celu jeździły. Polki zaczęły nie tak dawno w porównaniu z paniami innych narodowości, ale w Polsce też jest to tak przedstawiane jakby to głównie one jeździły. Wyolbrzymianie i tyle. Wyzwolenie seksualne też w innych krajach jest o wiele dalej posunięte niż w Polsce, ale to Polska mentalność każe to postrzegać bardziej surowo u Polek no i tak są one krzywdzone. A na kafeterii piszą też gimnazjaliści nie mający pojęcie o życiu i seksie to i potem powstają tego typu krzywdzące tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryfek z wloch
no i mamy odpowiedz dla studentki 87:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirytowana i wyzwolona
jak chca to niech to robia, co w tym zlego. Mezczyzni to hipokryci, sami ruchaja ile moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryfek z wloch
po mezczyznie splywa jak po kaczce,na kobiecie zostaje stempel kurwa,tak bylo jest i bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryfek z wloch
kazdy facet wyrucha ile wlezie a zeni sie z nie przerypana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirytowana i wyzwolona
niech sobie wsadza ten swoj stempel w... nie obchodzi mnie co sadzi jakis chlopek po zawodowce. "Puszczalstwo" i "kurwa" to wymysl facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się tylko podoba mina takich facetów, zwłaszcza ciapatych jak się im przerwie wywód o ich podbojach tekstem "wow, you're such a slut!". Niektórym polakom z resztą też tak można zabawę ukrócić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryfek z wloch
latwy facet to okreslenie kurwy,bo co jej zostalo??????????????????rypac sie dalej-lepszy rydz jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryfek z wloch
chlopek po zawoduwce czy po studiach mamy taka sama opinie o was,jak suka daje to pies bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwy facet to taki który praktycznie sam pcha się do łóżka każdej ładnej dziewczynie którą spotka. Taki cichodajek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzcinnaa
Dziewczyny, spokojnie- nie karmić troli! Jak facecikom (bo mężczyznami tego nie nazwę) się nie podoba nasze zachowanie za granicą (nawet, jeśli wiedzą o nim tylko relacji niedosmerfowanych kolegów, którzy od nas kosza dostają po pierwszym przelanym z ich ust słowie) to obowiązku lubienia nas nie ma ;) Nie czuję przymusu aprobaty ze strony ludzi, którzy na to nie zasługują. A Wy, drogie Panie? ;) Z pozdrowieniami z Hiszpanii dla Mężczyzn i Kobiet Trzcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirytowana i wyzwolona
z tym powiedzeniem o suce to nie wiem dla kogo jest bardziej obrazliwe... Dla suki ktora daje kiedy chce, czy dla psa ktory musi liczyc na ochlap...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
mieszkam w UK 4 lata i nie slyszalam ani razu tego, niby powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAKTY, KONKRETY, ŁAJZY!
Ze statystyk wynika że najłatwiej wyłapać chorobe weneryczną na wyspach brytyjskich... Angole pieprza sie bez gumy jak chca kiedy chca i z kim chca tyle na temat wyzwolenia seksualnego i kultury zachodu nie wyssalem tego z Palca mialem na studiach o tym całą prezentacje. Powodzenia drogie Panie! JESLI CHODZI O KOBIETY TO Życie jest proste i trywialne BO DLA NICH- KASA MUSI SIE ZGADZAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RECE OPADAJA!!!!
Jestem w Uk 6 lat,tutaj wychowuje dzieci,mam polskich i ang przyjaciol i po raz pierwszy slysze takie powiedzenie!!!!Mam wrazenie ze takie syfiaste stwierdzenie moze wymyslic polak ktory 1-nie mial jaj i odwagi zeby wyjechac z kraju bo lepsza ta polska bida niz daleki "dobrobyt" 2-polak ktory wyjechal i mu sie nie udalo(no tak,porazka boli) i teraz wyladowywuje swoja frustracje na kobietach 3- polak ktory siedzi w Uk(w doslownym tego slowa znaczeniu) w parku albo pod sklepem brudny i zawiAny(szczerze mowiac jak widze takich meneli to wiadomo ze to polak).To ktorym z tych trzech typow jestes ty autorze i twoi kompani???Jak widze ze polak polakowi w ten sposob robi kolo dupy to nie wiem czy mam sie smiac czy plakac.Wracajac do tematu topiku to powiem tak-przejdz sie do klubu lub dyskoteki w Polsce to zobaczysz jak sie bawia dziewczyny,i tutaj jest podobnie(na granicy cipek jeszcze nie zaszywaja) i to jest wylacznie ich sprawa z kim ida do lozka,ale w polakach od razu odzywa sie zazdrosc--czemu nie ja???polak????A potem jeden zawiedziony debil z drugim wypisuja takie bzdurne posty osmieszajac sie.Na koniec-jedyne czego sie wstydze bedac polka to wlasnie bandy polskich zuli i zlodziei.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SwietA prawda
Niech polskie zwiesniaczale dupki nie wyslaja z palca wyssanych tematow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×