Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokokokoko

Wypadajace wlosy - czy dalej cos z nimi robic?

Polecane posty

Gość kokokokoko

Hej.. historia moich wlosow jest taka.. naturalny kolor mam kasztanowy braz, dwa razy farbowalam na ciemny braz lecz zachcialo mi sie zmiany i sprobowalam czarnego.. moim wlosom nic nie bylo, byly grube jak zawsze chociaz od prostownicy wiadomo troche wypadalo ale nie byly to takie ilosci ktorymi moglam sie przejmowac... wlosy zaczely odrastac, a ja nie chcialam farbowac odrostow na czarny, chcialam sprobowac jasnego brazu... oczywiscie pofarbowaly sie tylko odrosty i to na rudo :( wyobrazcie sobie jak to wyglada.. takie wlosy mam juz od miesiaca a od 1,5 tygodnia zaczely mi strasznie wypadac chociaz codziennie przyjmuje tabletki skrzypu... podczas mycia glowy poprostu nie moge patrzec jak wlos po wlosie leci razem z woda, w dzien gdy wezme wszystkie wlosy w dlonie i tak jakby przejade po nich to wypada czasem dwa, czasem 4 a kiedys nie wypadaly w ogole, wczoraj kupilam szampon i odzywke specjalna do wlosow farbowanych na odbudowanie i stosuje tez maseczki mleczne ale narazie nie widac poprawy. Moje pytanie jest takie.. aby moje wlosy zaczely wygladac normalnie, musze je rozjasnic rozjasniaczem a nastepnie dopiero nalozyc kolor.. czy po takim czyms wlosy nie zaczna mi bardziej wypadac? garsciami? boje sie tego strasznie i nie wiem co mam robic ale nie chce wygladac tak jak teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
zapomnialam dodac, ze teraz do tego widac mi juz moje naturalne odrosty wiec tak jakbym miala 3 kolory na glowie, czarny, rusy i moj braz... a wlosy mam juz dosyc dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozjaśniacz spali Ci włosy, jeżeli chcesz go użyć to może stopniowo pasemkami schodź z czarnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
rudy* mialo byc ;) hmmm.. pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
pasemka w ogole mi sie nie podobaja.. jesli chodzi o spalenie wloso to nie bedzie tak zle, moje wlosy sa miekkie, blyszczace i wgl... nawet jak troche spali to nie bede nazekac, jedyne o co mi chodzi to wypadanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak w ogóle co rozumiesz przez pojęcie "wyglądały normalnie"? Co Ty chcesz zrobić z tymi włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak je wszystkie potraktujesz rozjaśniaczem to sorry, ale wypadać będą i to nawet nie całe, tylko będą się łamać, nawet przy nasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
Co chce z nimi zrobic to juz pisalam i to wlasnie zeby wygladaly normalnie a nie tak jak teraz, ze mam trzy kolory na wlosach :( i nie wyglada to zbyt fajnie.. tylko boje sie ze po tym wszystkich to juz w ogole bedzie tragedia z wypadaniem wlosow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
Tak, ale sa odzywki, maseczki itp. ktorych sie uzywa zaraz po takich rzeczach ... i wtedy podobno po jakims czasie wypadanie przechodzi, ale skoro teraz mi wypadaja to nie wiem co bedzie potem, nie chce wygladac jakbym miala kilka wlosow na krzyz wiec dlatego pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli po prostu chcesz, żeby miały jednolity kolor, najlepiej Twój naturalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
Tak, ale zdecydowalam sie na jasny braz, chociaz jest on podobny do mojego naturalnego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jest tak prosto "naprawić" spalone włosy, tymbardziej, że chcesz je całe potraktować rozjaśniaczem. Tak się z reguły nie robi. Może dekoloryzacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie olejek
olejek z drzew herbacianych. bierzez jakies 3-4 kropelki i dodajesz do szamponu na rece i myjesz tym glowe. przysiegam wlosy przestana wypadac. przysiegam ci to jak tu siedze. od 15 lat wypadaja mi wlosy , co ja sie nie nazarlam tabletech, strzykawki mialam w skore glowy i jakies wody wlosowe-wszystko drogie i g...pomoglo. a to-superrrrrrrrr. w dodatku mam tradzik rozowaty i zamiast masci od deramtologa ktora gowno pomaga myje sie tym olejkiem i wszystko znika jak reka ujal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To najlepiej zrób dekoloryzację i potem nałóż farbę. Tylko po dekoloryzacji nałóż farbę o 2 tony jaśniejszą niż pożądany odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka dekoloryzacja jakby Ci zrobiła fryzjerka (za ok.200zł) owszem. Ale są specjalne ściągacze koloru, które wogóle nie niszczą włosów. Ja właśnie taki zamówiłam, bo z tego co czytam to mam włosy w takim samym stanie jak Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
Szczerze mowiac nie jestem przekonana co do dekoloryzacji, poza tym mam juz kupione i rozjasniacz i farbe ;) a co sadzisz o tym olejku co ktos wczesniej napisal? moze warto by wyprobowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie olejek
wyprobuj, mnie wlosy nie wypadaja. przeciwnie-fajne puszyste sa i sie lepiej ukladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj na necie o tej dekoloryzacji:) pewnie, że możesz olejku spróbować, na wypadające włosy na pewno nie zaszkodzi. Ale czy przypadkiem nie przesadzasz z tym wypadaniem? Normalne jest, że człowiekowi wypada do ok.80 włosów dziennie, włosy muszą wypadać, inaczej się nie da... Zwróć uwagę też na to, że może ostatnio trochę gorzej się odżywiałaś, może trochę jakiegoś stresu było? Włosy są bardzo wrażliwe na takie rzeczy. A to, że wypadnie kilka podczas mycia czy czesania to jeszcze nie "wypadanie włosów", uwierz, wiem coś o tym, bo dłuuuugoooo nie mogłam poradzić sobie z wypadaniem. Dopiero Celebrin pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
Odzywiam sie tak jak zawsze ;) podczas samego mycia wlosow wypada mi tak z 50 na oko.. a gdzie nie spojrze tam widze moje wlosy.. poza tym widac, ze robily sie ciensze niz byly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu osłabiły się, farbowaniem jak farbowaniem, ale prostowaniem. Prostownica to przekleństwo, o tym też coś wiem, bo ja z moimi włosami robiłam już wszystko:) Doprowadź je do porządku i daj im odpocząć od farbowania i prostownicy. Chociaż szczerze odradzam ten rozjaśniacz na całe włosy, ale cóż, zrobisz jak zechcesz. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
Czyli co, rozjasnic je i zrobic na jeden kolor, a pozniej dopiero martwic sie wypadaniem i zniszczeniem? ;) chyba tak wlasnie zrobie.. dzieki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en11
A stosował ktoś szampon czarna rzepa lub rumianek z evy natury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiszonek
Ja mam podobną sytuację z włosami.. I postanowiłam nie prostować, nie farbowac i legularnie obcinać końcówki :) + do tego od jutro będe używać ten olejek herbaciany ;p Oby coś dało, bo mam dość wypadania włosów od jebanego rozjasniania.. Ale jak chce sie wyglądac, to tak się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysa.
pisałam już to wielokrotnie, ale to dlatego że ten środek okazał się dla mnie czystym odkryciem i zbawieniem. SEBOREN (apteka ok. 10 zł), przelej do butelki po odżywce w sprayu i psikaj skórę głowy. Włosy nie wypadają, rosną nowe, szybko rosną i są mocne i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christalka
Witajcie, ja sobie zagęszczam włosy w firmie beauty-for-you.com.pl Szczerze polecam, przede wszystkim ze względu na dogodne terminy, czasem mam napięty grafik i muszę to załatwić w miarę szybko i zawsze znajdą dla mnie odpowiedni dogodny termin. No i poza tym cena bardzo atrakcyjna! Szczególnie w porównaniu z innymi fryzjerkami, które nieraz doliczają sobie jeszcze dodatkowe koszty bo, np za dodatkowe pasma czy coś! Uważajcie na to i nie dajcie się nabrać. Bo niektórzy fryzjerzy tak naciągają ludzi. No i te mięciutkie w dotyku naturalne słowiańskie włoski! Będziecie zadowolone! Aha, pytajcie o Panią Ewę! Jest najbardziej profesjonalna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejowiczka
Witam ! sluchajcie mialam problem z wypadaniem włosów, po prostu wypadały mi garściami! Próbowałam inneov, Merzspecial, vitapil, belisse no wszytskie tabletki na rynku, nawet pokrzywe pilam ktora nieznacznie poprawila stan moich wlosow. Kiedys na forum przeczytalam ze olej lniany pomaga i zaczełam go pic, na prawde po miesiacu moje wlosy przestały wypadac. Ja swoj olej kupilam na stronie internetowej firmy Zielonynurt, boje sie kupowac na allegro bo nie wiaodmo jak z jakoscia tych olejow i nie wiadomo co w siebie bede wlewac a jezeli chodzi o ten olej to jest nawet smaczny lekko orzechowy posmak. tylko trzeba go trzymac w lodowce no i pilnowac sie z piciem codziennie polecam !! zycze wam gestych wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×